Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

„El Chapo” winny, nie wszyscy się cieszą

(4)
Po trzymiesięcznym procesie nowojorski sąd federalny uznał meksykańskiego bossa narkotykowego winnym wszystkich stawianych mu zarzutów. W kraju jednak pojawiły się głosy w jego obronie.
  • 2019-02-14 07:17 | Satoshi Politico

bledna informacja

"Od jego aresztowania w 2017 r...." - to błędna informacja. Ostatnie aresztowanie El Chapo miało miejsce na początku 2016 r. Może autorowi chodziło o przekazanie go władzom USA, bowiem aresztowania dokonały jednostki spec. Mexykanskiej marynarki wojennej na terytorium Mexyku.
  • 2019-02-14 13:04 | Prowincjusz

Re:„El Chapo” winny, nie wszyscy się cieszą

Może jednak zalegalizować nawet te twarde narkotyki. Ja już nie mam siły na głupotę amerykanów i mieszkańców bogatych tzw. zachodnich społeczeństw codziennie zasilających dziesiątkami milionów dolarów mało, że morderców. Ludzi destabilizujących całe kraje, zarówno importerów jak i eksporterów tego gówna.
    Kto chce niech się truje, a kasa na autostrady.
  • 2019-02-15 04:32 | maciekplacek

- 'Ja już nie mam siły na głupotę amerykanów .. - '
    Ooo .. sily grazdanin nie masz?
    Zabrzmialo to jak, za przeproszeniem, skarga gminnego Promoteusza.
    Grazdanin, popracujcie nad ortografia, nad pisownia rzecz. wlasnych, sily wam to nie doda, ale lepiej sie to czyta.
    No i znajdzcie sobie jakies hobby.

sushi kowalski zadziwia swoja pisownia.
    Widac, ze nie nawykly, caly czas spedza w Kaula Lumpur oprowadzajac wycieczki niemieckie.
    Z ciekawosci kowalski, co to jest za kraj 'Mexyku'?
    Czy on lezy kolo Kosty Riky?
  • 2019-02-17 09:26 | Edvin

Kto to wszystko konsumuje i d l a c z e g o tak wiele w świątyni światowej demokracji? Czy nie kłania się dorobek rewolucji 1968 roku - wolność i konsumpcja narkoli dla każdego? Może warto przemyśleć przyczyny kulturowe i społeczne tej narkotyzacji?