Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zapachy z kuchni

(3)
Najzdolniejsi trafiają przed oblicze prokuratora zaspani, o 6.00, prosto z łóżka.
  • 2019-02-21 12:58 | arkadia

zapachy z kuchni

Zastanawiam się jak w nowoczesnym ? społeczeństwie w środku Europy może funkcjonować ktoś taki jak prezes Kaczyński? To temat na rozprawę naukową. Pomijając to że ludzie nie czytają książek, gazet , /byłem niedawno w miasteczku które jest siedzibą powiatu pod Opolem nie ma tam jednej księgarni/ , oglądają głupawą tv .Nie należy obrażać się na społeczeństwo, jak zauważył jeden z dziennikarzy.Ależ oczywiście że należy się obrażać. Tak jak nieliczni rozsądni obywatele Austrii obrażali się na swoich ziomków witających tłumnie Hitlera na Placu Bohaterów we Wiedniu w 1938 r.Trzeba zacząć od podstaw, edukacja młodego pokolenia jest najważniejsza.Ale jak edukować skoro pani min Zalewska nie jest w stanie wykrztusić z siebie że pogromu w Kielcach dokonali Polacy? Pocieszam się że biologia wszystko załatwi.Za parę lat nie będzie prezesa a obóz dojnej zmiany rozpadnie się jak domek z kart.Tylko Sasina szkoda...I tym miłym akcentem kończę
  • 2019-02-21 17:05 | usjorg

Sasina?

A niby dlaczego Sasina? Mnie go tam nie szkoda.
  • 2019-02-22 15:03 | arkadia

usjorg

to był żart.Dla mnie ten nieszczęśnik wpisuje się w frazę wiersza naszego noblisty "Gromadę błaznów wokół siebie mając na pomieszanie dobrego i złego" Błaznem jest ten kto nie bardzo wie kim była caryca Katarzyna a jego prezes..? Niewiele wiem o obsesjach z wykształcenia jestem ekonomistą