Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

(19)
Partia władzy rozdawnictwem próbuje przykryć brak pomysłów. Rodzice, emeryci, młodzi i rolnicy – wszyscy dostaną pieniądze, i to jeszcze przed wyborami.
 • 2019-02-23 14:25 | kalder

  gdyby polityka byłaby taka prosta ...

  Na Kaczyńskim ciążą zarzuty za które autentycznie po prostu można pójść siedzieć - jest gotów zastawić skarb państwa by wygrać i nie oddać władzy
 • 2019-02-23 14:32 | satrustequi

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  To chyba wyższe a nie niższe koszty uzyskania przekładają się na wzrost kwoty w portfelach podatników. Jest Pan zapewne dziennikarzem stricte politycznym, bez ekonomicznego przygotowania.

  Uzyskać tak duże kwoty dla obywateli nie jest prosto i łatwo:))
 • 2019-02-23 15:05 | prospector

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  Właśnie runął mit o przejęciu władzy przez opozycję.Pis ogłosił konkrety.Praktycznie każda większa grupa wyborców dostanie pieniądze za darmo.I kto to przebiję?
 • 2019-02-23 15:07 | satrustequi

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  Economy rules politics.
 • 2019-02-23 17:02 | stok

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  "Rodzice, emeryci, młodzi i rolnicy – wszyscy dostaną pieniądze, i to jeszcze przed wyborami." - słusznie pisze autor artykułu. Wyborcy są przygnębieni traceniem setek miliardów na oszustwa VAT i oszustwami reprywatyzacyjnymi za czasów PO i PSL. Program rządzących jest dobry, a obecny premier jest bardzo sprawny. Natomiast niezręczność popełniła Beata, mówiąc o prezencie od Jarosława. To przypomniało styl z czasów towarzysza Wiesława.
 • 2019-02-23 17:51 | MarcinGt

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  Z takimi komentarzami PiS będzie wygrywał do końca świata. Jak na jeden z lepszych tygodników w tym kraju, to analiza głębokości powierzchni. Taki Brudziński, Szydło i Jarkacz, którzy nie błyszczą intelektem robią politycznie co chcą, bo po prostu rozumieją o co chodzi w polityce. W UK po ogłoszeniu budżetu w Parlamencie każdy na drugi dzień liczy i wie ile zyska i ile straci. Liczy, bo to jest sendo polityki!!! Jeśli wciąż tego nie rozumiecie to posłuchajcie Clinntona "głupcy"!!!.
 • 2019-02-23 17:57 | turpin

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  Nie, nie są.

  PiS to Polskawłaśnie.

  To podgolone dymiące łby, Konfederacja Barska, numerus clausus, Maryja Jasnogórska (z pochodzenia Polka; czasem objawia się na szybach), pogrom kielecki, karp na Wigilię i ekogorszek do pieca. To korporanci, z lagami nabijanymi żyletkami, to Akcja Wisła, Ksiądz Skarga i Ksiądz Jankowski. To decyzja o rozpoczęciu Powstania. To wyrąb Puszczy Białowieskiej i odstrzał dzików. To Postulaty Sierpniowe (zwłaszcza: 'Obniżyć wiek emerytalny dla kobiet do 50 lat, a dla mężczyzn do lat 55'). I grill w sobotę.

  To około 40%-50%, z tego Umęczonego Narodu.
  PiS jest wieczny.
 • 2019-02-23 20:39 | Szarlo

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  Pan Jarosław Kaczyński obraził mnie. Uważa,że może mnie kupić za chyba 1.100 zł.(nieważne czy brutto, czy netto). Poza tym pan Jarosław Kaczyński uważa, że jest św. Mikołajem, że zarządza całą kasa wszystkich Polaków i rozdaje wg swojego widzimisię jednym, a też tymże zabiera, a innym w dwójnasób zabiera. Właściwie uważa wszystkich Polaków za sprzedajnych. To jest niebotyczna bezczelność. Pozdrawiam.
 • 2019-02-23 20:46 | drezdenski

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  Na Swieta lepsze tysioncsto niz peo.
 • 2019-02-24 04:42 | Andrzej Falicz

  Fantastyczny i inspirujący wyborców program opozycji...od lewa do prawa

  A gdzie i jakim programem szuka wyborców opozycja...? Bo, że propozycja PiS jest jakoby kiepska można napisać jedynie w odniesieniu do...? No właśnie do czego?
  Narazie jedynie wiadomo, że opozycja ma tylko jeden mianownik: odsunąć PiS by dostać władzę .
 • 2019-02-24 12:10 | Withold

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  Sytuacja w tym wypadku jest inna. Można powiedzieć „sprawdzam” nie głosując na PiS. Mają władzę to niech dają forsę natychmiast. Jak wiemy, dla nich wystarczy jedno nocne posiedzenie, żeby to wszystko przegłosować.
 • 2019-02-24 12:36 | dziunka1

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  A Schetyna powiedział że to ich program . A Neuman że to rozwali gospodarkę. A Czarzasty zostanie antykomunistą:)A Mundry Rysio ich skarbnikiem:):):A ZSLe sami już niewiedzą. Kłopotek chce do PIS:):)ALE MASAKRA. To nie koalicja. To Arka Noego:):)Kompromitacja.. I tak nieopublikujecie mojego posta.:):)
 • 2019-02-24 22:10 | a1k5

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  Doświadczył Pan totalnej niesprawiedliwości a właściwie by należało to nazwać wyrafinowanym instytucjonalnym bandytyzmem państwa ale i sadyzmem osobowym, tak ówczesnym, jak i teraźniejszym, czego też dowodem jest wyjątkowe perfidne, wyrafinowane "bydlactwo słowne",
  ... gdzie dziś stoi ZOMO(POKO)
  W polityce, w realnym świecie społecznym nie ma twierdzeń trywialnych, nawet proste fakty są splotami wielu strumieni zdarzeń zależnych od dobrej albo złej woli wielu ludzi, często od ich urojeń, fałszywych poglądów, bardzo często uporczywie i w złej wierze wtłaczanych przez polityczną propagandę. Mity, utopijne ideologie i polityczne rojenia chorych umysłów powoli i zbyt często wypierają zdrowy rozsądek wielkich społeczeństw, prowadząc je do zniszczenia i poniewierki.Są jednak w świecie wielkie grupy ludzi, którzy tych zmian po prostu nie widzą. Są ślepi i głusi na wszelkie zmiany, nie widzą ich i nie rozumieją, za nic. Nie rozumieją, więc panicznie chcą, aby było jak było. Nieszczęście wszystkich, nawet najstarszych współczesności polega na tym, że najbardziej ślepymi wśród ślepych są wielcy przywódcy.
  Z współczesną polityka jest jak z ekologią - historia świata powtarza nam jak mantrę: - Świat trwa mimo zmian. Przez setki milionów lat pojawiały się nowe gatunki i wymierały gatunki. Były dinozaury, nie ma dinozaurów, choć pozostały zupełnie odmienione gady i ptaki. Przetrwały tylko te zwierzaki, które potrafiły dostosować się albo nawet wykorzystać dziejącą się rzeczywistość. Natura i cała przyroda umie się dostosować. Wie, że nie ma wyjścia, więc po prostu akceptuje zmiany, by przetrwało życie. Przyroda działa w interesie życia.
  Polityka "przywódców" działa w interesie władzy.
  Ich konkretnej osobistej władzy, ich chciwości, ich żądzy, ich osobistych ambicji. Oni nie akceptują zmian, ponieważ chcą by przetrwał ich osobisty stan posiadania, nawet kosztem życia
  Prawdziwe zło pojawia sie wtedy, gdy zrozumiemy, że podobną aż do złudzenia identyczności emocjonalną politykę prowadziły kiedyś Niemcy w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku.

  Dlatego gdy My stajemy w obronie Naszej i Waszej NIEPODLEGŁOŚCI, to totalitarna opozycja zarówno w Polsce jak i w Izraelu staje PRZECIWKO Naszej i Waszej NIEPODLEGŁOŚCI.
 • 2019-02-25 23:16 | Aspiryna

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  A niepelnosprawni wciaz NIE dostana zadnych pieniedzy... Czy dlatego, ze jest ich zbyt malo i nie wszyscy uczestnicza w wyborach?
 • 2019-02-25 23:19 | Aspiryna

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  "Polityka "przywódców" działa w interesie władzy.
  Ich konkretnej osobistej władzy, ich chciwości, ich żądzy, ich osobistych ambicji. Oni nie akceptują zmian, ponieważ chcą by przetrwał ich osobisty stan posiadania, nawet kosztem życia"

  Pani(e) wystepujacy pod kryptonimem "a1k5"... Czy to wzmianka na temat partyjnego "wodzunia", Kaczynskiego Jaroslawa?
 • 2019-02-25 23:21 | Aspiryna

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  "Właśnie runął mit o przejęciu władzy przez opozycję.Pis ogłosił konkrety.Praktycznie każda większa grupa wyborców dostanie pieniądze za darmo.I kto to przebiję?"

  Nie ma czegos takiego jak "pieniadze za darmo" (o tym przekonala sie juz n.p. Grecja)... W takie bajeczki moga wierzyc tylko bardzo naiwni, albo PiSowscy propagandzisci!
 • 2019-02-25 23:42 | Aspiryna

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  "A gdzie i jakim programem szuka wyborców opozycja...? Bo, że propozycja PiS jest jakoby kiepska można napisać jedynie w odniesieniu do...?"

  Prosze nie mylic "kielbasy wyborczej" z programem dbajacym o przyszlosc Polski. I niech sz. pan propagandzista "Falicz" poczyta nieco o sytuacji w Grecji. To dosyc dobra lekcja do czego prowadzi partyjny populizm i rozdawnictwo!

  P.S. Potrzebne jeszcze beda pieniadze na Najwieksze w Europie Lotnisko, na przekopywanie kanalu do Elblaga, na ow "milion elektrycznych samochodow" i jeszcze kilka innych PiSowskich "Misiow". Rozumiem, ze pieniedzy wam na to wszystko wystarczy!!
 • 2019-02-25 23:44 | Aspiryna

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  "A Schetyna powiedział że to ich program . A Neuman że to rozwali gospodarkę. A Czarzasty zostanie antykomunistą:)A Mundry Rysio ich skarbnikiem:):):A ZSLe sami już niewiedzą. Kłopotek chce do PIS:):)ALE MASAKRA. To nie koalicja. To Arka Noego:):)Kompromitacja.. I tak nieopublikujecie mojego posta.:):)"

  Opublikowali... choc belkot niejakiej "dziunki" prezentuje raczej poziom "Onetu", czy tez (polskiego) "Facebook'a"!
 • 2019-02-26 13:37 | jpet

  Re:PiS stoi tam, gdzie był w 2015 r. Wyborcy są gdzie indziej

  Re do: 2019-02-25 23:44 | Aspiryna
  KAŻDA pliszka swój ogonek chwali......