Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Klęska policji i państwa marsz narodowców w Hajnówce

(2)
2019-02-24 10:15 | Henryk
Narodowcy i rybak mają się dobre z pod opieką policji błaszczaka i i sądu!!
 • 2019-02-26 10:59 | Prowincjusz

  Re:Klęska policji i państwa marsz narodowców w Hajnówce

  Policji Brudzińskiego.

  Postępowanie policji, jest może nieeleganckie ale racjonalne. Jeśli jakiś marsz został przez odpowiednie instancje zatwierdzony, to ma prawo się odbyć. Jeśli istnieje prawdopodobieństwo zaistnienia burd, należy temu przeciwdziałać. Znając krewkość i bezwzględność zaprawionych w ustawkach kiboli/neofaszystów, i raczej spolegliwą naturę bojówek antyfaszystowskich łatwiej jest zniechęcić tych drugich.
  Ważne jest by nie polała się krew, nie było ofiar.

  Oczywiście tacy znakomici obywatele jak pan Rybak i koledzy, nie są wstanie przejść choćby stu metrów bez wywrzaskiwania haseł wątpliwych moralnie a może i podpadających pod paragrafy.

  Policja powinna ich zatrzymać i choćby wylegitymować, ale oni tylko czekają na hasło do bitki. A potem wszystko może wymknąć się z pod kontroli. Pamiętajmy, że to osobnicy uwielbiający wielokrotnie pałować się wzajemnie kijami bejsbolowymi. W głębi czaszek nie zostało już zbyt wiele wartościowych elementów. Chyba tylko włącznik agresora.

  Prawi i Sprawiedliwi stosując metodę na prawo tylko ściana, obłaskawiają tych degeneratów, traktując ich jak rottweilery na opozycję. W razie poważnej awarii, paru się wsadzi do pudła, umyje się ręce, a wiadome media pokażą ładne zdjęcia prowokatorów, denerwujących naszą Przyszłość Narodu.