Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PiS-owscy akolici "martwią się" o PSL

(1)
2019-02-25 10:48 | psr18gh
W związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego PSL Kosiniaka-Kamysza zdecydowało się przystąpić do Koalicji Europejskiej. PiS-owscy akolici "martwią się" o przyszłość PSL. Nieszczerość tych ludzi czuć na odległość. Jeżeli faktycznie miałoby to doprowadzić Stronnictwo w polityczny niebyt, to szable PiS-u powinny podskakiwać w euforii. Jakoś tej radości nie widzę. Gdyby jeszcze tego rodzaju "zmartwienie" akolitów PiS-u wywołała partia RAZEM, to wtedy byłbym spokojny o wynik najbliższych wyborów.