Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Manifa w Poznaniu: „Miejsce kobiet jest wszędzie”

(4)
Tegoroczna poznańska Manifa zamiast tradycyjnie przejść przez miasto, odbyła się na placu przed siedzibą abp. Gądeckiego. Wszystko przez kilkadziesiąt kontrdemonstracji środowisk prawicowych, z których nie odbyła się ani jedna.
  • 2019-03-03 10:00 | Satoshi Politico

swiadectwo utraty kontaktu z rzeczywistością

"Jesteśmy świadkami holokaustu dziesiątek tysięcy dzieci." Te słowa dają zrozumieć, że uczestniczki tej demonstracji są tak zaslepione złością, że utraciły kontakt z rzeczywistością. Molestowanie seksualne nieletnich to niewątpliwie bardzo poważne przestępstwo, ale jednak nie morderstwo massowe.
  • 2019-03-03 11:21 | suwer

Re:Manifa w Poznaniu: „Miejsce kobiet jest wszędzie”

Jacy ludzie są głupi. Zamiast chodzić protestować pod siedzibą biskupa (który ma te protesty głęboko schowane), wystarczy nie chodzić do kościoła. Zagłosować nogami. Ale aby zagłosować nogami, trzeba użyć głowy. Beznadziejna sprawa.
  • 2019-03-03 14:31 | kaesjot

@suwer
    Jestem tego samego zdania.
    Kiedyś znajoma, "praktykująca katoliczka" wróciła z kościoła wzburzona treścią kazania.
    Pytam ją - to po co chodzisz do kościoła? Swą obecnością w kościele manifestujesz zewnętrznie swe poparcie dla głoszonych przez księdza treści.
    Ja nie chodzę do kościoła dla księdza ale dla Pana Boga! - odparła mi.
    A jak jej na to - jak pamiętam z religii to Pan Bóg jest wszędzie a w kościele, jak sądzę, jest go najmniej albo nawet wcale !
    Kiedyś Ojciec mój, gdy jako nastolatek przestałem chodzić do kościoła wziął mnie "na rozmowę". Jednym z jego argumentów było stwierdzenie - " co by Babcia powiedziała, gdybym ja ( tzn. on ) nie chodził do kościoła"
    Pomyślałem sobie - chodzisz do kościoła, by nie robić przykrości Babci a nie "dla Boga"!
    No cóż - taka nasza tradycja !
  • 2019-03-04 15:10 | woytek

"Od razu uprzedzę wątpliwości skąd ta liczba - w dużych miastach i stolicach wszystkich państw żyje o wiele więcej osób nieheteronormatywnych niż na prowincji i Warszawa nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Lekko licząc 200 tys. ludzi domaga się swoich podstawowych praw? " fragment z onet.pl
    Wielkie miasta szantażują prowincje i całkowicie odkształcają rzeczywisty obraz wielu krajów. Ta armia "nieheteronormatywnych" przejmuje władzę wymuszając prawa dla całego kraju.