Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

agnostycyzm

(1)
2019-03-04 13:01 | slima11
Rzeczywistość dana ,nam we wrażeniach.Einstein -wierzy w harmonię przyrody a nie Boga ,zajmującego się czynami i losami ludzi.Oczywiście nie ma harmonii a chaos.I przekleństwo ewolucji ,dającej człowiekowi świadomość ,a nie daj boże samoświadomość swego istnienia,doprowadzająca do szaleństwa izestrachu przed odejściem.Panie profesorze ,pocieszenie takie.Nicość polega na tym ,że po śmierci jednego człowieka ,szlag trafia całY ten wszechświat.Nie ma go ,i tych kwarków z boskimi cząstkami.