Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Suski wspiera nauczycieli. A my?

(1)
Był łaskaw poseł-minister Marek Suski ocenić – w kontekście zapowiadanych przez nauczycieli strajków – jako „niedużą” różnicę w zarobkach nauczycieli i posłów. Prowokacyjne wypowiedzi dygnitarzy PiS tylko zachęcają do strajkowania.
  • 2019-03-13 09:29 | Gekko

    Suski wspiera nauczycieli. A my?

    Pisze Pan Profesor jakże przenikliwie: ..."Postępujące od lat upokarzanie nauczycieli...musi od rana uważać, żeby nie powiedzieć czegoś, co się nie spodoba a to księdzu, a to dyrekcji, a to uczniowi bądź rodzicom...wszystkim musi schlebiać, wszystkim dogadzać, wszystko znosić bez szemrania, no i oczywiście wszystkim dzieciom dać zaliczenie..."
    -
    I pomyśleć, że całe te wieloletnie gehenny i upokorzenia uświadomiła nauczycielom nie deforma, a trzynastka dla emerytów...I pomyśleć, że nauczycielom wystarczy 1000+ by wszystkie te didaskalia odeszły w niepamięć i zostały odkupione. Istotnie, szkoła polska. Wstydem nie fałszywa rola ofiary wdrażającej system, a przeciwnie - tytułem słusznej renty od oprawcy.