Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po państwowym pogrzebie

(1)
śmierć zamyka rozdział, nic już się nie zmieni, więc rozliczenie może być pełne i uprawnione.
  • 2019-03-14 14:42 | zbigniew

    nie umniejszajmy zaslug Olszewskiego!

    co tez Pan Ludwik kochany opowiada, przeciez slyszelismy w czasie pogrzebu ze to wlasnie Olszewski wytyczyl i utorowal droge Polski do NATO, a jego wysmienici kontynuatorzy jak Lech Kaczynski ktoremu ani chybi doradzali Mateusz Morawiecki i brat Jaroslaw kontynuowali jego wielkie dzielo. Przeciez nie chce szanowny Autor twierdzic, ze Morawiecki jr. tylko do UE nas wprowadzil. A zadnych zaslug we wprowadzaniu Polski do NATO nie maja jakis tam Geremek, Walesa czy co gorsza Kwasniewski. I dlatego slusznie zastapiono kadr przedstawiajacy Bronislawa Geremka podpisujacego dokumenty akcesyjne w obecnosci Madeleine Albraight, dekretarz stanu USA oraz ministrow spraw zagranicznychCzech i Wegier kadrem z Lechem Kaczyńskim, dokumentujacym jego udział w szczycie NATO w Rydze. Podobno ta jedynie sluszna wersja historii jesz juz zawarta w podstawach programowych podrecznikow historii dla szkol podstawowych.