Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Koalicja Europejska liczy na gwiazdy

(2)
Znamy już wstępne listy opozycyjnego aliansu w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Koalicja Europejska, podobnie jak PiS, postawiła na znane nazwiska, ale są też niespodzianki.
 • 2019-03-15 21:33 | woytek

  opozycja ze Schetyną i starymi kombatantami nigdy nie wygra wyborów

  Oczywiście paru sprytnych kombatantów tak zwanej lewicy załapie do PE , ale to będzie sukces ich cwaniactwa, które potwierdzi działanie mechanizmu, który bazuje na medialnej popularności celebrytów. To jednak nie zmieni układu sił , a wręcz zaostrzy konflikt. Celebryci medialni głosujący w przyszłości w PE będą głosowali przeciwko PiS-owi, co wykorzysta PiS w krajowych rozgrywkach.
  Czas pozbyć się starych wyjadaczy, który wymienili już kolejny garnitur politycznych zębów u europejskich dentystów. Politycy tak jak wyborcy powinni odchodzić na emeryturę w wieku emerytalnym.
 • 2019-03-16 06:57 | AOlsztynski

  Re:Koalicja Europejska liczy na gwiazdy

  Gdyby mnie miała zainteresować ta koalicja, to oczekiwałbym nie tylko bieżącego program, co pewnej wizji do czego się zmierza i co się chce osiągnąć. PiS pragnie zniwelować różnice między wielkimi miastami i prowincją, między regionami zapóźnionymi (wschodnimi) i dobrze rozwijającymi się (zachodnimi). Również pragnie wspomóc (i wspomaga) rodziny w tym wielodzietne, przez co w dużym stopniu likwiduje ubóstwo. Ponadto, patriotyczno-religijna narracja ma Polakom przydać dumy z naszej wielowiekowej tradycji. I rzeczywiście – jak się rozejrzeć po świecie – nie mamy się czego wstydzić.
  A do jakich wartości chce się odwołać koalicja?

  Jeśli zaś chodzi o pożądane reformy służę pomocą, jest jeszcze z czego wybierać :)
  https://antyliberalny1.blogspot.com/2017/10/przyjazne-panstwo-w-centrum-obywatel.html