Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska, Panie Prezesie, potrzebuje edukacji seksualnej i uznania praw LGBT

(2)
Prawa mniejszości seksualnych to nie żadne fanaberie czy przywileje, ale podstawowe prawo do życia – bez strachu i prześladowań. To linia oddzielająca kraje cywilizowane od pozostałych.
 • 2019-03-16 22:18 | woytek

  Polska ma inne zmartwienia

  Polska nie ma takich samych problemów jak wyleniałe burżuazyjne demokracje cierpiące na uwiąd geriatryczny. Środowiska gardłujące w sprawie specjalnych praw dla środowiska LGBT i środowisk homoseksualnych, nie mogą wymuszać rozwiązywania problemów , których nie ma. Wszyscy jesteśmy równi wobec prawa , a prawo ma ustanawiać taki porządek , który gwarantuje przyszłość i rozwój każdego normalnego i zdrowego narodu. Nadmiar uchwał i nadmiar praw dla kolejnych grup mających poczucie krzywdy, doprowadzi do urzędniczego kociokwiku i do zniewolenia. Wyleniałe zachodnie demokracje europejskie okazują się zupełnie bezbronne w zetknięciu z agresywnymi żądaniami napływających z zewnątrz uciekinierów z krajów biednych.
  W niedalekiej przyszłości role zostaną odwrócone. To przedstawiciel silnych religii i silnych mniejszości będą rządzić wyleniałymi burżujami w Europie.
 • 2019-03-17 08:37 | Satoshi Politico

  Re:Polska, Panie Prezesie, potrzebuje edukacji seksualnej i uznania praw LGBT

  Zgadzam się z Autorem co do tego, że osoby o mniejszosciowej orientacji seksualnej powinny mieć równe prawa. Wątpię jednak, czy stosowana przez Autora t powyższym tekście "pedagogika wstydu" jest właściwą drogą. Akurat w środowiskach, w których powinny zajść zmiany mentalnosciowe w tej kwestii argument, że Polska pozostaje w tyle, już nie robi na nikim wrażenia a wręcz wywołuje reakcje przekory. Poza tym ludzie widzą, że na opiewanym przez Autora Zachodzie "przegięcie" idzie w drugą stronę: temat "LGBTQ..." staje się "maczugą moralizatorską" radykalnej mniejszości (nie koniecznie osób o odmiennej orientacji seksualnej). Wymyślne są nowe "płci" i "tożsamości genderowe" aby móc wmawiać większości, że nadal coś robi nie tak, jest "uprzywilejowana" a tym samym winna. Ludzie na Zachodzie zaczynają buntować się przeciwko temu nachalnemu moralizatorstwu, co przejawia się we wzroście nowych ruchów polityczno-spolecznych określanych w mediach głównego nurtu jako "populistyczne". Także w Polsce ludzie widzą te absurdy moralizatorskiej polityki wokół "LGBTQ...", więc apele takiej jak ten Autora raczej spłyną po nich jak woda po gęsi.