Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Deklaracja LGBT+ to realizacja konstytucji

(2)
Warszawska Deklaracja LGBT+ to przykład, jak władza lokalna może kształtować politykę i wpływać na jakość życia mieszkańców.
 • 2019-03-17 15:29 | devin

  ABCXYZ+

  A co z osobami PPZSM, czyli pokrzywdzonymi przez zbrodniarza
  Salomona Morela.
 • 2019-03-18 04:53 | woytek

  Re:Deklaracja LGBT+ to realizacja konstytucji

  "Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne." Czyli LGBT mają takie same prawa jak normalni obywatele i tego nikt nie kwestionuje. Jednak żądanie specjalnych praw dla LGBT i homoseksualistów jest dowodem, że to nie są normalni obywatele tylko specjalni obywatele, którzy żądają specjalnych przywilejów. Równość traktowania gwarantuje im Konstytucja, ale im to nie wystarcza, oni są inni. Pytanie czy lepsi, czy gorsi ? Musi być przecież jakiś powód aby składać tego typu zamówienie na specjalne prawa dla tej nielicznej grupy.