Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Precedensowy wyrok za nękanie lokatorów

(1)
2019-03-20 12:17 | Slawczan
No pięknie - prokuratura zajęła się sprawą ,,po burzy medialnej" w 2012r!!!!!!. A jaki mamy rok? 2019! Tak - skargi na opieszałóść aparatu sądowniczego są zupełnie bezzasadne. Wyroki? Raczej wyroczki - bo trudno nazwać to wyrokiem i karą za celowe zamienienie ludzkiego życia w piekło. Szczególnie te 10tyś ,,na łebka" jest rozczulające . Jest postęp? Chyba tylko jeżeli przyłożyć to do poziomu z którego startujemy czyli ,,samospalenia" Jolanty Brzeskiej, którą to teorie od początku uparcie lansowała policja zaniedbując zbadanie innych wątków i zabezpieczenie dowodów.
Gdzie są poplecznicy ,,czyścicieli" pracujący w organach ścigania i urzędach? Skazano tylko ,,narzędzia".
Sprawa ,,czyszczenia" kamienic to HAŃBA III RP i jej instytucji. Barwy polityczne nie mają tu nic do rzeczy - pan NieByleJaki ,,pochylił się nad losem" lokatorów - dzięki taśmom Kaczyńskiego wiemy w jakim celu. Bynajmniej nie z troski o sprawiedliwość ale celem odsunięcia jednego układu i zastąpienia go swoim.