Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pięć (sensownych) postulatów Wiosny na rzecz osób LGBT

(5)
W Polsce żyje kilkadziesiąt tysięcy dzieci wychowywanych przez rodziców jednej płci. Państwo polskie z uporem odmawia im opieki. Partia Wiosna obiecuje to zmienić.
 • 2019-03-20 18:16 | AOlsztynski

  Pięć (sensownych) postulatów Wiosny na rzecz osób LGBT

  Liberalna lewica ciężko się uczy. Jej media odmieniają LGBT na wszystkie sposoby.

  Może to otrzeźwi?
  http://wyborcza.pl/7,75398,24563526,cbos-pis-ma-16-pkt-przewagi-nad-koalicja-europejska-w-wyborach.html?disableRedirects=true
 • 2019-03-22 13:36 | kaesjot

  Re:Pięć (sensownych) postulatów Wiosny na rzecz osób LGBT

  Rozumiem, że lesbijka ma możliwość zajścia w ciąże różnymi sposobami ( od klasycznego stosunku z "dawcą nasienia" po "in vitro" ) ale w jaki sposób rodzicem może zostać gej ?
  Chyba tylko wynająć "surogatkę" ale to ociera się o handel dziećmi !
 • 2019-03-22 19:15 | Aspiryna

  Re:Pięć (sensownych) postulatów Wiosny na rzecz osób LGBT

  Panie "Olsztynski"... Powiedzmy sobie szczerze. Cywilizacyjnie, czy tego chcemy czy tez, nie jesteśmy na poziomie Rumunii, Białorusi. Fakt, że mamy ciut lepiej materialnie nie zmienia mentalności!
 • 2019-03-25 08:59 | psr18gh

  Re:Pięć (sensownych) postulatów Wiosny na rzecz osób LGBT

  "W jaki sposób rodzicem może zostać gej?". W bardzo prosty sposób. Może ten mężczyzna starał się na siłę być "normalny". Może "na siłę" miał romans z koleżanką. Potem ślub, bo będzie dziecko a on był odpowiedzialnym mężczyzną. Potem przyszło otrzeźwienie i rozwód, bo on zrozumiał jaka to tortura dla niego współżyć z kobietą. Może potem jego była żona zmarła a on stał się dla dziecka jedynym rodzicem będąc już wtedy w związku partnerskim z innym mężczyzną. To logiczne, że sąd nie miał żadnych powodów, aby opiekę nad dzieckiem przyznać dziadkom jeżeli dotychczas ojciec był dla półsieroty wspaniałym tatą. Ilu takich mężczyzna tworzy z swoim dzieckiem nieformalną rodzinę ? Ile takich kobiet tworzy nieformalną rodzinę. To okrutne, że nasze państwo pod presją kościoła chowa głowę w piasek i udaje że wszystko jest OK. Dlaczego te pary nie mogą korzystać w pełni ze wszystkich praw, jak inni obywatele ? To jest sprzeczne z konstytucją ! Nie może być tak, że jest grupa Polek i Polaków którzy mają mniejsze prawa niż większość. Nie twierdzę, że mają oni nabyć prawa do małżeństwa, ale powinien to być związek prawny (zawarty w urzędzie stanu cywilnego) o prawach równorzędnych małżeństwu. Niech oni mają prawo do wspólności majątkowej, ustawowego dziedziczenia, wspólnego rozliczania się z podatku, darowizn bez podatku, itd.
 • 2019-03-26 21:31 | Aspiryna

  Re:Pięć (sensownych) postulatów Wiosny na rzecz osób LGBT

  Nawet ultra-katolicka (kiedys) Irlandia lepiej traktuje homoseksualistow niz Polska!