Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cyrk WB tylko po to , aby pozostać w UE

(1)
2019-03-22 14:13 | Obserwer
Stan zabawy dyplomatycznej jaki obecnie dyplomaci z Wysp prezentują zalecany jest, mimo wszystko, dla nauki sztuki dyplomatycznej przeznaczonej dla nielicznych, z uwzględnieniem celu jak obronić resztki prestiżu i honor własnego kraju.
Mimo to stan zagrożeń wewnętrznych jakie WB teraz przeżywa łącznie z sama premier i jej partią stanie się zapewne kanonem nauk politologicznych w zakresie czego nie robić, z czym nie chodzić na populistyczne harce, jak festiwal latających obietnic i złudnych nadziei trzymać na uwięzi, aby nie popaść w tarapaty wyspiarzy.
Ta sytuacja pokazuje również , iż podział dokonany przez polityków w społeczeństwie starej demokracji, był do zrobienia , gdy obce pieniądze na ten cel pojawiły się w obiegu.
Wyjdą , nie wyjdą, pewnie wyjdą .... to wszystko jest dalszym festiwalem na koszt nas wszystkich i z zaangażowaniem setek urzędników w Brukseli o raz w krajach członkowskich.
Skala tkwienia w martwym punkcie, z tego powodu ,wielu palących i istotnych dla pozostałych krajów problemów UE przez to cierpi.
A to wszystko jest z powodu fałszywej pychy i fałszywej dumy. Bo jasne i obliczone zostało , że dla WB wyjście to wejście w strefę kryzysu pod każdym względem.
Nie sadzę, że są aż tak zdeterminowani , aby popaść we własne sieci. Angielski trap.
Dlatego sądzę , że nie wyjdą. Pytanie na jakich zasadach pozostaną?
Czyli to story będzie trwać nadal tylko z innego końca o nazwie początek.