Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szefowa MEN chce zatrzymać strajk, ale już za późno

(4)
Biorąc pod uwagę to, co Anna Zalewska zgotowała dzieciakom w ramach szaleństwa nazywanego „reformą”, niedogodności egzaminów ze strajkiem w tle dzieciaki mogą nie zauważyć.
 • 2019-03-22 18:56 | Moniak77

  Szefowa MEN chce zatrzymać strajk, ale już za późno

  nic do dodać, nic ujać. jest dramat. Mama ósmoklaisty. PS. dlaczego odbywa się to kosztem dzieci? poprzednie reformy nie były wprowadzane tak chaotycznie i takim kosztem (dzieci)
 • 2019-03-23 06:42 | woytek

  Re:Szefowa MEN chce zatrzymać strajk, ale już za późno

  Niby dlaczego za późno ? Trzeba sprywatyzować szkoły , albo je przekazać w ręce obcego kapitału, bo Polacy nie nadają się do życia we wspólnocie narodowej. Wyobrażam sobie strajk, na przykład łódzkich nauczycieli , ale co ma wspólnego nauczyciel z wioski podkarpackiej z nauczycielem w Warszawie. Niewiele problemów mają takich samych. Strajk nauczycieli , czy strajk lekarzy nie mogą mieć charakteru narodowego. Bo tworzy się kołchozowa mentalność i kołchozowa solidarność , Taki był właśnie mechanizm strajków PRL-owskich. Strajkowy paraliż państwa odbiera temu państwu wiarygodność biznesową. Strajk nie powinien wpływać na gwałtowne zmiany polityczne. Polityków trzeba zmieniać w czasie wyborów , a nie strajkami środowisk, takich jak nauczyciele, prawnicy, lekarze czy policjanci. Bałagan w polskim sądownicywie podżega do strajku inne grupy społeczne . Źle się bawicie panowie związkowcy . Polska chce kolejny raz udowodnić , że jej wybicie się na niepodległość to pomyłka przy stole negocjacyjnym po zakończeniu pierwszej wojny światowej.

 • 2019-03-23 08:27 | Niewdziosek

  Re:Szefowa MEN chce zatrzymać strajk, ale już za późno

  Zalewska nie chce niczego zatrzymywać. Nie ma rozmów tylko monologi skrojone na miarę możliwości poznawczych pewnego wyborcy: nauczyciel zarabia tyle co poseł, jest niewdzięczny, leniwy i nieodpowiedzialny. Strajkuje w ramach walki politycznej. Do nauczycieli trafiają odwołania do socjalistycznej idei czynów spolecznych. W edukacji lata całe nie było dialogu, był system nakazowy, stąd i brak tak elementarnej umiejętności u ministra jak tworzenie dialogu.
 • 2019-03-25 13:58 | andrzejowy

  Re:Szefowa MEN chce zatrzymać strajk, ale już za późno

  Nauczyciele nie zaczęli strajkować z dnia na dzień, a problem trzeba rozwiązać inaczej niż próbami jakich chwyta się pani szefowa men...