Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Aby pamięć nie była hucpą

(2)
„Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką” (tak w oryginale) byłby może i ideą zacną, gdyby nie służył niecnym celom i w efekcie nie sprowadzał się do fałszowania pamięci.
 • 2019-03-23 18:07 | &

  Polacy ratujacy Zydow.

  Wielu Polakow, ratowalo Zydow, wielu juz nie zyje. Nie robili to dla chwaly tylko tak po prostu. Szkoda tylko, ze w wielu krajach oczernia sie Polske, ktora cierpiala podczas okupacji niemieckiej. Zapomina sie rowniez o odradzaniu sie nazizmu.
 • 2019-03-23 21:11 | woytek

  Re:Aby pamięć nie była hucpą

  Czy tylko pan redaktor i pan Gross znają prawdę o Polakach ratujących Żydów? W czasie okupacji niemieckiej Polacy nie mieli obowiązku ratować innych nacji , bo musieli ratować siebie i własne rodziny. Naczelnik co chwila potyka się o własne pomysły.
  Nie potrzeba żadnych nowych świąt, tworzonych pod naciskiem przyszłych okupantów Polski, jeżeli Naczelnik zrealizuje zalecenia ustawy nr 447. Wtedy dopiero prawda wyleje się na ulice i będzie dzień sądu ostatecznego dla Naczelnika i spółki.