Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy Wiosna przewietrzy polską politykę?

(6)
Wiosna zaprezentowała w Warszawie swoje jedynki w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Czas jest jednak dla partii Biedronia trudny.
 • 2019-03-24 11:17 | T1000

  Cyrk

  Ciężko być politykiem w kraju, w którym połowa nigdy nie głosuje, a z drugiej połowy część to wyznawcy tego reżimu, a część nie ma żadnych poglądów politycznych i zmienia preferencje z chwili na chwilę.
 • 2019-03-24 14:37 | Claudio

  Re:Czy Wiosna przewietrzy polską politykę?

  Polska to kraj konserwatywny i Biedroń może niestety tylko zaszkodzić tj. odebrać cenne głosy Koalicji Europejskiej.
  Ideologia Biedronia to mniej więcej ideologia Partii Zielonych z Niemiec (Bündnis 90/Die Grünen).
  Najważniejsze składowe tej ideologii to odnawialne źródła energii bez względu na koszty (Zamykamy kopalnie węgla bez względu na rachunek ekonomiczny), specjalne prawa dla społeczności LGBT oraz nieograniczone przyjmowanie nielegalnych imigrantów głównie z krajów islamskich (Bliski Wschód, Maghreb, Sahel, Somalia, Afganistan).
  Po prostu nie życzę mu sukcesu!
 • 2019-03-24 16:37 | sztubak

  Re:Czy Wiosna przewietrzy polską politykę?

  Mniej formy a więcej treści panie i panowie Wiosny!
 • 2019-03-24 18:11 | woytek

  Re:Czy Wiosna przewietrzy polską politykę?

  A jaką opinię ma Wiosna w następującej sprawie:

  "Protest Polonii amerykańskiej
  Polonia organizuje protest przeciwko ustawie S. 447. 31 marca w największych miastach w USA, Polacy mają sprzeciwiać się przepisom, które dotyczą wsparcia roszczeń majątkowych środowisk żydowskich.
  "Drogi Rodaku, jeżeli los Twojej Ojczyzny nie jest Ci obojętny, przyjdź, zaprotestuj przeciwko tej ustawie. Niech głos zjednoczonej Polonii zostanie usłyszany w Waszyngtonie!" - brzmi fragment ulotki z wezwaniem do protestu, która jest rozsyłana wśród Polaków w Stanach Zjednoczonych.
  Protesty mają odbyć się między innymi w Chicago, Nowym Jorku, Los Angeles, Filadelfii, Bostonie oraz Hartford. Zdaniem organizatorów, ustawa 447 zagraża dobru Polski, w tym suwerenności i ekonomicznej przyszłość kraju. "Amerykanie nie powinni ingerować w te sprawy. Ustawa jest niezgodna z prawem międzynarodowym." - powiedział Arkadiusz Cimoch, współorganizator protestu w Chicago.
  Ustawa 447 to przepisy ujęte pod tytułem "o sprawiedliwości dla ofiar, którym nie zadośćuczyniono". Uprawniają Departament Stanu USA do wspomagania organizacji międzynarodowych, które zrzeszają ofiary Holocaustu. Celem jest odzyskiwanie żydowskich majątków, nie mających spadkobierców.
  Ustawa daje możliwość korzystania z kanałów dyplomatycznych. Organizatorzy mówią, że protest jest spontaniczną akcją. Nie chcą być utożsamiani z inicjatywami politycznymi. Apelują do uczestników, by nie przynosili banerów nawiązujących do partii politycznych, ani transparentów z kontrowersyjnymi hasłami, co mogłyby zaszkodzić idei protestu i wizerunkowi Polski.
  W Chicago protest rozpocznie się o godzinie 2.00 po południu na Daley Plaza."

 • 2019-03-25 13:54 | andrzejowy

  Re:Czy Wiosna przewietrzy polską politykę?

  To prawda, polski rynek dla wiosny jest cięzkim rynkiem, ale moze uda im się przebić i uruchomic nieglosujacych do ruszenia się na wybory.
 • 2019-03-25 17:27 | rickrick

  Re:Czy Wiosna przewietrzy polską politykę?

  ... chyba nie przewietrzy ... organizowanie sie w partii w formie Miedzynarodowki Pederastow nie przyniesie im sukcesu.... kogo tak naprawde moga obchodzic ich postulaty ...???