Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Klatka z prawem

(1)
2019-03-25 18:24 | AOlsztynski
Bardzo słusznie. Na takiego gościa głosowałbym, gdyby startował w wyborach. Przy okazji przypominam. Zaostrzenia i to pilnego wymaga Kodeks Wykroczeń (libacje alkoh. do białego rana, „dyskoteki” na całe osiedle, nieustanne remonty do późnego wieczora itp.). Może wreszcie będzie wola polityczna, aby coś z tym zrobić. Dotkliwa a co ważne szybka i nieuchronna kara nierzadko czyni cuda.
A za kilka dekad może zatęsknimy za liberalizmem? :)