Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polskę można mądrze zdecentralizować

(1)
Rząd nie dostarcza odpowiedzi na najważniejsze pytania: o edukację, służbę zdrowia czy walkę ze smogiem. Proponujemy więc postawić politykę na nogach. Bo teraz stoi na głowie.
 • 2019-03-26 10:33 | xpawelek

  decentralizacja

  Pisze na ten najwazniejszy temat od conajmniej 10 lat:zawsze redaktorzy Polityki stosuja cenzure! Dlaczego? Bo jakakolwiek decentralizaja ogranicza wladze urzednikow wioski Potiomkina ; warszafy ! I to trwa , skutecznie dla warszafikow, juz setki lat !
  Polityce zostaly 2 tematy / i to od 1957/: poklocenie prowincji przez ustawienie tzw. roznic partyjnych i krytyka krk! Powaznych tematow , jak np.decentralizacja wladzy , role kapitalu prywatnego czy poziom szkolnictwa unika jak diabel swieconej wody!
  Pana artykol, o ile cenzura pusci moja wypowiedz , nic tu nie zmieni!Polak z prowincji istnieje po to by poprwic byt warszafika! Amen!
  Kpie, bo powaznie i tak nikt nie napisze na ten temat! Pan tez wybral Szwajcarie?Kpina ?? Dlaczego nie RFN,USA,Belgia, Wlochy,Hiszpania,itd???