Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rosyjscy żołnierze na pomoc Maduro

(2)
Kreml wysłał do Wenezueli wojskowy transportowiec i samolot pasażerski. Na pokładzie było stu rosyjskich żołnierzy i – najprawdopodobniej – szef wojsk lądowych gen. Wasilij Tonkoszkurow.
 • 2019-03-26 18:19 | Nicpodobnego

  Rezim a la Mateusz Mazzini:

  Szanowny Panie Mazzini,

  Wydawalo mi sie, ze kto jak kto ale Polityka w swojej Agendzie ma pisane zobowjazanie utrzymania wysokiego standatu i solidnego warsztatu dziennikarskiego.

  Niemniej wyglada na to, ze w „jezyk potoczny“ nie tylko "GW" i „Rzepa“ sie toczy.

  Pisze Pan, ze rosyjscy zolnierze maja ratowac rezim w Wenezueli ... to dobrze czy zle ? ... bo nie wiadomo.

  Rezim(Rygor) Panie redaktorze jedynie w jezyku potocznym utozsamiany jest z negatywnym system politycznym.

  Mamy reżimy:
  - totalitarny
  - autorytarny
  - demokratyczny

  Z Pana artykolu nie moge sie dowiedziec z jakim rezimem mamy do czynienia w Wenezueli.

  Pozdrawiam z gor Harz,
  Dante Borgenicht
 • 2019-03-28 15:27 | mr.off

  W Wenezueli jest dzis ponad 30 tys. Kubanczykow ...

  tysiace Chinczykow, wiec zajmowanie sie 100 zolnierzy z Rosji nie ma sensu, biorac na dodatek pod uwage obecnosc 1000 rosyjskich najemnikow z Wagner Group (odpowiednik amerykanskiej grupy najemnikow Black Water).

  Wkleje wiec dwa linki, dla chcacych wiedziec JAK JEST:

  pierwszyy pokazujacy, ze specjalny reprezentant Trumpa/Pompeo/Boltona nie potrafi wyjasnic, dlaczego J.Guaido jest prezydentem Wenezueli: 'Abrams Can't Explain How Guido is "President" https://youtu.be/rn1c9-RhJ7I
  drugi pokazujacy kim jest E.Abrams: 'Allan Nairn: Trump’s Venezuela Envoy Elliott Abrams Is a War Criminal Who Has Abetted Genocide https://www.democracynow.org/2019/1/30/allan_nairn_trump_s_venezuela_envoy

  Milego dnia all.