Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niejasna, zaściankowa retoryka PiS

(2)
Dzisiejsza retoryka polityczna jest przede wszystkim sztuką przekonywania za wszelką cenę. W sprawach strajku nauczycieli, wychowania seksualnego i LGBT.
 • 2019-03-28 19:19 | devin

  Interes narodowy

  Tylko jedno pytanie, czy Pana nacja wypłaciła już
  wielomiliardowe odszkodowanie za współudział
  w likwidacji inteligencji Polski?. ( Katyń, UB itp ).
 • 2019-03-29 11:56 | wolenski

  Re:Niejasna, zaściankowa retoryka PiS

  Pytanie ob. Devina na temat. Ale odpowiem. Niech ob. Devin wystawi rachunek, bo odszkodowań nie wypłaca się na okaziciela. A czyniąc to niech ob. Devin nie zapomni policzyć udziału swojej nacji, a także uwzględni od 150 tys. do 200 tys. osób z mojej nacji, zabitych przez przedstawicieli nacji, do której ob. Devin ma zaszczyt należeć.
  JW
  Zaznaczam, że sam nie dzielę obywateli polskich na nacje, ale ob. Devin ma inne podejście. Pewnie dlatego, że reprezentuje moralne serce Europy, aczkolwiek pompuje ono tylko krew zaściankową.