Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska płaci za horror ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej

(2)
Sprawa polskich skarg do Trybunału w Strasburgu jest niebagatelna z punktu widzenia prawnego. Z dwóch powodów.
 • 2019-03-29 05:04 | woytek

  wstyd straszny ale sumy kar jakie poniesie podatnik będą w przyszłości horendalnie wielkie

  Obecny rząd daje przykłady skandalicznych decyzji. Wymusza ekshumacje zwłok wypadku lotniczego, a nie robi ekshumacji ofiar zbrodni w Jedwabnem. Tak wygląda suwerenność decyzji Naczelnika samozwańczego.
  Te kary jakie zapłaci polski podatnik to jest drobnostka w porównaniu do haraczu jaki przyjął na siebie rząd Prawa i Sprawiedliwości nie protestując wobec równie skandalicznej ustawy nr 447.
  Rząd nie przeprowadzając ekshumacji w Jedwabnym nie chce poznać prawdy o rozmiarach tej zbrodni hitlerowskiej , aby nie drażnić najbliższego sojusznika , który jest gwarantem dożywotnich rządów Naczelnika. Tak to się kooperuje z przyszłym ekonomicznym okupantem Polski. Zadziwiające jest również milczenie opozycji politycznej , która nie dotyka spraw bardzo ważnych, a wdaje się w kłótnie telewizyjne na temat edukacji seksualnej radnych miasta Warszawy.
 • 2019-03-29 14:41 | slima11

  Re:Polska płaci za horror ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej

  Żadne euro nie wynagrodzi traumy rodzin umarłych w katastrofie.,,Żal tych rodzin ,które ochoczo namawiały na ekshumacje ,aby przypodobać się wodzusiowi i startować w wyborach.Ten bezprzykładny, w czasach nowożytnych brak uczuć wobec innych, połączony z bestialstwem powinien być ukarany .