Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: eMKaja
  • 2009-01-24 17:07 | eMKaja

    Re: Muzyczna słowiańszczyzna

    I powiało świeżością na naszej scenie. Demo zespołu jest bardzo interesujące; przypomina chwilami Lao Che i płytę Gusła, chwiulami Dikandę. Stanowczo mocniejsze to folk granie od Kapeli Ze Wsi Warszawa- i to bardzo dobrze. Ciekawy to niezmiernie zespół i ciekawe też z pewnością są inspiracje muzyków. Coś się zaczyna dziać, coś energetycznego i hipnotycznego przeszywa tą muzykę. A co z emocjami? Po EPkach trudno ocenić (pewnie dlatego już od trzech dni czekam na listonosza). Może powstaje coś zupełnie nowego, inspirującego, tajemniczego, przerażającego? Może muzyków popchnie w rejony Lisy Gerrard i Dead Can Dance? Ciekawy jestem niezwykle co wyszłoby z takiego połączenia. Dopinguję więc Żywiołaka w rytm Dybuka...