Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(2)
Komentarze użytkownika: OjciecDyrektor
  • 2009-10-24 13:00 | OjciecDyrektor

    Re: Bliski Wschód strefą bezatomową?

    Chodzi właśnie o ten uśmiech. Nie dziwię się Iranowi, że chce mieć "deterrence", w końcu środek który zapewniał pokój światowy w drugiej połowie ubiegłego wieku. Utworzenie strefy atomowej na Srodkowym Wschodzie jest możliwe tylko pod warunkie, że ona kraje Itan i Izrael zostaną poddane tej samej międzynarodowej kontroli: pełna inspekcja wszystkich instalacji atomowych i ewentualne zniszczenie zapasów czy to broni nuklearnej czy też posiadanych zapasów plutonu bądź wzbogaconego uranu "military grade". Jeśli z jednej strony będzie ta kontrola, a z drugiej tylko uśmiechy to o strefie bezatomowej można zapomnieć.
  • 2015-11-21 11:10 | OjciecDyrektor

    Re:Prezydent sięgnął po władzę, która do niego nie należy

    Akt łaski jest ściśle określony następująco: "Prawo łaski jest szczególnym, określonym w art. 139 Konstytucji RP, uprawnieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Istotą tego uprawnienia jest całkowite lub częściowe uwolnienie skazanego od skutków karnych prawomocnego wyroku sądu. Akt łaski nie zmienia wyroku sądu i nie podważa winy skazanego."