Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: Blazej
  • 2010-03-22 22:36 | Blazej

    Re:Debata Komorowski – Sikorski

    Debate wygrał Sikorski. Pan Radek jest jedyna osoba w historii polski po 89roku która idealnie pasuje do roli Prezydenta. Dziwi mnie to, że Pan premier chce wystawić Komorowskiego, który nie ma startu do Sikorskiego. Pozatym młodzi ludzie chca Własnie Pana Radka, który moze nas godnie reprezentowac. Mam nadzieje ze taka kandydatura jak Komorowskiego, znowu nie odgodni młodziezy od urn i na druga kandydature babcie wybiora L.Kaczyńskiego. Bo PO ma wladze nie dzieki babcia z kompleksami i berecikami, tylko dzieki młodym ludzia którzy chca dla siebie i swojej przyszlej rodziny jak najlepiej, aby wypchnac nasz kraj z dziadostwa. Panie Radku trzymam kciuki ze PO wystawi pana