Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: Benon
  • 2010-03-25 12:40 | Benon

    Re:Debata Komorowski – Sikorski

    [b]Prawybory w platformie[/b] Rzeszy członków Platformy trafiła się gratka, Z łaski Donka wybiorą Bronka albo Radka. Więc rozwiązać im przyjdzie niełatwy dylemat: Czy lepsza jest podagra czy może egzema? [link=http://images47.fotosik.pl/270/ef341199c2bc78c6.gif][/link] -----------------------------------------------------------------------------[b]Gadka-szmatka-debatka[/b] Po obejrzeniu debaty Komorowski - Sikorski przypomniał mi się pewien dowcip. Otóż podczas Drugiej Wojny Światowej, kiedy wystąpiły w III Rzeszy trudności aprowizacyjne, Adolf Hitler polecił niemieckim naukowcom opracowanie technologii produkcji namiastki masła z odchodów. Po jakimś czasie Hitler wezwał do siebie kierownika zespołu badawczego i zapytał się: – Jak idą prace? – Mein Führer – odpowiedział kierownik – smaruje się już dobrze tylko zapach jeszcze został. Prawybory w Platformie Obywatelskiej i debata Komorowski - Sikorski tak się mają do prawdziwych prawyborów i prawdziwej debaty jak owa namiastka z przytoczonego dowcipu do prawdziwego masła. Pewne ożywienie podczas przysłuchiwania się nudnej jak flaki z olejem pseudodyskusji mogło wywołać chlapnięcie Bronisława Komorowskiego dotyczące refundacji kosztów zapłodnienia metodą in vitro, bowiem Komorowski stwierdził: „…jeśli chodzi o finansowanie metody in vitro to powiem: tak, powinna być finansowana, ale państwo ma prawo traktować wydatek z budżetu jako swoistą inwestycję, więc na pewno nie w stosunku do wszystkich. Tylko w stosunku do tych, gdzie jest szansa, że się urodzą dzieci zdrowe i będą dobrze wychowane, czyli wychowane na dobrych obywateli w przyszłości.” Pan hrabia tłumaczy się obecnie w różnych mediach, iż nie ma żadnych eugenicznych zapędów, że chce tylko aby nie dochodziło do handlu dziećmi lub zapładniania staruszek mających nikłe szanse na wychowanie potomstwa. Ach ten szlachetny Bronisław… Gadka-szmatka-debatka Oprócz wpadki z in vitro – drętwe pogaduchy; Z rzeczy wartych uwagi – zgrabne nogi Muchy. Hrabia – selekcjoner Warto pogadać z Bronkiem – kandydatem, By mógł rozwinąć swoją myśl „wybitną”: Co daje szansę zwrotu za in vitro? Dyplom Oxfordu czy hrabiowski patent? [url=http://staremiasto.krakow.platforma.org/index.php/component/content/article/34-wydarzenia/129-stenogram-debaty-prawyborczej-komorowski-sikorski.html] Stenogram debaty prawyborczej Komorowski – Sikorski[/url]