Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(19)
Komentarze użytkownika: Patos
 • 2010-06-26 14:45 | Patos

  Wpadki Komorowskiego.

  Jak na razie spokojnie przyjmujemy wpadki marszałka. Czy tak samo spokojnie będziemy "łykać te żaby" gdy zostanie prezydentem. Czy oby nie szykujemy sobie kompromitacji na skalę UE. Polak jest już główną postacią w wielu dowcipach. ... Mam obawy .............:(
 • 2010-06-27 16:07 | Patos

  Re:Wpadki Komorowskiego.

  "Poza tym Bronek języków nie zna więc część wpadek złagodzą tłumacze ;) " Człowieku, co ty piszesz? Zastanów się. Czy wy wszyscy oślepliście, toż to współczesny Nikodem Dyzma.
 • 2010-06-28 16:26 | Patos

  Re:Wpadki Komorowskiego.

  [b]"I co tam jest wspólnego ? Poza tym że języków obaj nie znają i czasem palną coś nie za mądrego ? "[/b] Mimo to jesteś skłonny na kogoś takiego zagłosować? To co? Dalej powinniśmy się ośmieszać. Tyle razy już nas w d... kopano a my ciągle to samo. Smieszni, mali, zakompleksieni no i ciągle na kolanach.
 • 2010-06-29 10:09 | Patos

  Re:Wpadki Komorowskiego.

  [i]"Nie po to biłem się o demokrację"[/i] Gdzie ty masz demokrację. Do niej to jeszcze bardzo daleko. To zaledwie przedbiegi. Jak na razie to mamy nie demokrację a wielką manipulację (medialną). Większość głosuje tak jak ich nastawiły media. Przykładem na to jak łatwo dajemy się zmanipulować były nasze poglądy przed katastrofą smoleńską, i nic ta katastrofa nie zmieniła. Jeszcze sporo lat upłynie zanim nam te "klapki z oczu" spadną.
 • 2010-07-02 14:59 | Patos

  IV RP a panika w PO

  PO straszy nas IV RP. Pytam, kto właściwie powinien się bać? Uczciwy obywatel? Raczej nie. Boją się ci co "lody kręcą" i teraz widać ilu takich mamy w rządzie. ....................................................... [u]W koncepcjach IV Rzeczypospolitej zakładano m.in.:[/u] * odnowę moralną w życiu publicznym[1][8] * oparcie o tradycje narodowe i demokratyczne[8] * odbudowę zaufania społecznego do instytucji państwa, prawa, parlamentu, administracji, rynku gospodarczego[5] * konieczność stworzenia od nowa wielu praw i instytucji, likwidację zbędnych urzędów[9] * [b]zwalczanie przez władze korupcji[/b][1] * likwidację komunistycznej agentury w służbach specjalnych[1] * szczególną opiekę prawną nad rodziną jako podstawową instytucją życia społecznego[8] * solidarność społeczną (hasło "Polski solidarnej" w opozycji do "liberalnego eksperymentu", Lech Kaczyński) * nadrzędność polskiego prawa konstytucyjnego nad międzynarodowym
 • 2010-07-02 20:52 | Patos

  Re:Druga debata - co powiedzieli kandydaci

  [i]"W Europie, bardzo znani, Żyli bracia... "[/i] Leski a tobie ile zapłacili za ten wierszyk - sprzedawczyku. Judasz gdy zrozumiał swój błąd to się powiesił.
 • 2010-07-03 19:02 | Patos

  Re:Kaczyński dogonił Komorowskiego

  [b]"Wybory są śmiesznostką. Są na niby. Tak jak całe to państwo. "[/b] Tak do demokracji to nam jeszcze bardzo daleko. Niby to wolno ci mieć własne poglądy, wolność słowa ... itd itp ale jak zbyt głośno się odezwiesz to zaraz zaczną cię ustawiać w szeregu tacy jak Niesiołowski, Palikot, Wajda, Bartoszewski(niestety), Tusk(ten od moherowych beretów)...
 • 2010-07-03 19:13 | Patos

  Re:Druga debata - co powiedzieli kandydaci

  [b]"Czekam, by w końcu PO wzięła się za realizację swojego programu"[/b] Tego się nie doczekasz, trzeba być ślepym i naiwnym żeby w to wierzyć. Minęły dwa lata i co mamy. Palikota i jego pyskówki - to wszystko. To on dzieli Polskę.
 • 2010-07-03 22:32 | Patos

  Re:Po drugiej debacie-Palikot-zostanie-szefem-kancelarii-Komorowskiego

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,91682,title,PiS-Palikot-zostanie-szefem-kancelarii-Komorowskiego,wid,12438710,wiadomosc.html
 • 2010-07-04 11:52 | Patos

  Re:Czy Jarosław Kaczyński przeprosi lewicę za śmierć Barbary Blidy ?

  [i]"Jeżeli Jarosław Kaczyński przeprosi lewicę za śmierć Barbary Blidy"[/i][b][/b] Co za paranoja. Jaki uczciwy człowiek tylko z tego powodu że policja zrobiła mu rewizję w domu popełnia samobójstwo? Ludzie! Trochę logiki! Kolejny przykład manipulacji. Wmówili wam że "to co czarne jest białe".
 • 2010-07-05 09:17 | Patos

  Re:Wyborcy PO nie zawiedli marszałka

  [i]"To taki prostacki język PiS-u - jak Twój, także odpycha od was ludzi niczym ogromny buldożer."[/i] A o języku palikota to zapomniałeś? Czy on może był z innej partii?
 • 2010-10-20 20:09 | Patos

  Re:Tragedia w Łodzi oczami psychologa

  Tak tego typu nagonkę stosowało NSDAP w przedwojennych Niemczech w stosunku do żydów. Kolejny raz możemy się przekonać jak łatwo jest manipulować ludźmi.
 • 2010-10-20 20:10 | Patos

  Re:Zbrodnia wisiała w powietrzu

  Tak tego typu nagonkę stosowało NSDAP w przedwojennych Niemczech w stosunku do żydów. Kolejny raz możemy się przekonać jak łatwo jest manipulować ludźmi.
 • 2015-08-19 09:43 | Patos

  Re:Dlaczego Kościół walczy ze sztucznym zapłodnieniem -> Szóste przykazanie Dekalogu. "Nie zabijaj"

  Cytyt: 1. lekarz faszeruje kobietę lekami, by uzyskać lawinową owulację - to, co w normalnych warunkach organizm produkuje w ciągu 2 lat, wymusza się na nim w ciągu kilku tygodni, gdyż do przeprowadzenia zapłodnienia w probówce potrzeba lekarzowi całej gromady jajeczek 2. lekarz daje mężczyźnie do pooglądania pornole i prosi go, by się onanizował w gabinecie, gdyż lekarzowi potrzebne są gromady plemników w probówce 3. lekarz za pomocą igły wstrzykuje plemniki do komórek jajowych i uzyskuje kilkadziesiąt embrionów... zgodnie z nauczaniem Kościoła w tym momencie na świecie pojawia się kilkadziesiąt nowych osób ludzkich, które mają dusze nieśmiertelne 4. kilka embrionów (osób ludzkich), po podhodowaniu w szkle, trafia do łona matki, pozostałe zaś umierają po drodze, lub są wyrzucane do śmieci, a w najlepszym wypadku trafiają do lodówki, gdzie będą zamrożone na zapas - na wypadek, gdyby pierwszy zestaw się nie zaszczepił i pan doktor musiał powtórzyć zabieg 5. jeśli w łonie przyjmie się i zacznie rozwijać np. 6 embrionów naraz, to lekarz dokonuje selektywnych aborcji, czyli wydłubuje z łona te istoty ludzkie, które wyglądają na słabsze (prawo pozwala również na tzw. późne aborcje, bo zgodnie z tym prawem nadmiar embrionów to zagrozenie zdrowia matki) 6. po dokonaniu skutecznego zapłodnienia i selekcji, kobieta rodzi dziecko z probówki, a lekarz pozostaje z lodówką pełną niepotrzebnych już osób, które... będą tam przez całe lata siedzialy zamrożone, a ostatecznie, kiedyś, w końcu... trafią do utylizacji czyli do kanalizacji, lub do pieca na szpitalne odpadki Jeśli ktoś z Państwa czytał ostanio w prasie inne opisy procesu IN VITRO, jakieś takie bardziej miłe dla oka, bardziej pochylone nad losem rodziców, którzy przecież nie robią nic złego, tylko chcą przyjąć i po katolicku wychować potomstwo, jeśli ktoś czytał inne opisy, to niech wie, że były kłamstwem, manipulacją słowami i Waszymi emocjami. A jeśli ktoś chciałby wiedzieć w jaki sposób prasa codziennie urabia tego typu tematy, niech sięgnie po książkę AGATA - ANATOMIA MANIPULACJI wydaną przez Frondę. Polecam ku przestrodze, ku nauce na przyszłość. Mnie może jest łatwiej być odpornym na nowoczesną propagandę mediów, bo sporo czasu spędzam za granicą i nie jestem codziennie urabiany przez polskie gazety, ale potem wracam, tak jak dzisiaj z Meksyku, i nie poznaję własnej Ojczyzny. A przecież minął zaledwie miesiąc od wyjazdu. Jeden miesiąc i już niedoczytana książka AGATA... okazała się opisem kolejnych wydarzeń - wystarczyłoby podmienić aborcja na in vitro i możnaby tę książkę wydać ponownie pod nowym tytułem. Za: Dziennik Pokładowy Wojciecha Cejrowskiego
 • 2015-08-19 09:56 | Patos

  Re:Maliniak bis

  Dobry polityk nie musi być piękny. Np:[link=http://bilder2.n-tv.de/img/incoming/crop10632081/9924997557-cImg_16_9-w680/3bmt0758.jpg][/link]
 • 2015-08-19 10:02 | Patos

  Re:Prezydent RP pluje na Polskę w Financial Times.

  Ciekawe. Może jakiś link podasz.
 • 2015-08-19 10:16 | Patos

  Re:Przykro spojrzeć, ale spójrzcie jeśli chcecie.

  Takie teksty pisze tylko ktoś kto jeszcze nie zrozumiał co oznacza słowo "demokracja" albo jest to kampania negatywna. Wpadki i gafy to przywara wszystkich polityków: [link=http://6.s.dziennik.pl/pliki/6932000/6932154-ewa-kopacz-i-angela-merkel-900-628.jpg][/link] [link=http://media.wpolityce.pl/wp/pictures/2011/02/07/aywsurpo.jpg][/link]
 • 2015-08-22 17:41 | Patos

  Re:Skończył się czas uprzejmości na linii premier – prezydent

  Szanowny Panie Szacki, napisał pan: "Tę odsłonę wojny na górze rozpoczął Andrzej Duda, który w telewizyjnym orędziu głowy państwa wezwał do przeprowadzenia referendum w sprawach od miesięcy podnoszonych przez PiS i w terminie dogodnym dla PiS." Tak, to typowa manipulacja medialna, gra faktami. Wie pan na pewno, że tego referendum domagały się miliony polaków. Prezydent ma obowiązek ich wysłuchać i odpowiednio zareagować, a nie zamiatać sprawy pod dywan tak jak poprzednik. Czyli nie Prezydent A.Duda domaga się przeprowadzenia referendum lecz miliony polskich obywateli.
 • 2015-08-23 14:15 | Patos

  Re:Kolejne spory o pomniki Lecha Kaczyńskiego

  Azur, a ty jasnowidzem jesteś czy hejterem?