Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: roberto_roberto
  • 2011-02-01 00:36 | roberto_roberto

    Ankieta badająca opinie na temat sponsoringu

    Witam serdecznie Gorąca prośba o wypełnienie ankiety badającej opinie na temat zjawiska sponsoringu w naszym społeczeństwie, ankieta znajduje się pod adresem podanym w linku poniżej https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=pl&pli=1&formkey=dHZPbXdmNXV2Z2hoYXNRZElwTzcxVWc6MQ#gid=0 Staramy się dotrzeć z badaniem do różnych grup społecznych, dlatego Wasza pomoc będzie nieoceniona Dziękuję uprzejmie Robert