Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(2)
Komentarze użytkownika: zbigniew44
  • 2015-10-20 18:18 | zbigniew44

    Czy tylko rozmowa o Polsce?

    Bardzo neutralny komentarz. Niestety w dzisiejszej sytuacji, gdzie jedna partia jawnie zapewnia ograniczenia wolnosci i demokracji to dzienikarze Polityki owijaja to w bawelne. Na razie mozna jeszcze pisac prawde ale nie wiem czy ta wstrzemięźliwość faktu spowodowana jest strachem przed nowym rzadem czy "przyzwyczajeniem" z PRLu. W sytuacji gdy do wladzy moze dojsc fanatyk, ktory jawnie zapowiada ze chce wprowadzic kare smierci i sam wydawac wyroki, to wiadomo co jest obowiazkiem dziennikarza. A jak juz do tego dojdzie, to dziennikarze beda winnic wyborcow albo Tuska.
  • 2015-11-06 11:45 | zbigniew44

    Kiszczak – wierny stróż ustroju, ale nie bez skazy

    Mielo juz tyle czasu od upadku komuny, ze mozna zaczac mowic o tych czasach obiektywnie. Pan Kiszczak byl Polakiem i podejmowal decyzje ktore w jego mniemaniu byly konieczne aby panstwo funkcjonowalo. Duzych mozliwosci wyboru nie mial i byl za swoje decyzje karany/krytykowany ale nie slyszalem jeszcze od nikogo, jak mozna bylo sytuacje w latach 1980/81 rozwiazac, jak trzeba by bylo w tamtch latach rzadzic. .