Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: lisbona
  • 2014-08-01 13:28 | lisbona

    Re:„Trzeci bliźniak” PiS chce współpracować z PO

    Panie Dorn! Zapisz się pan do partii, do jakiej pan chcesz. Wygląda na to, że teraz w PO lepiej płacą. Ale błagam, nie dokonuj pan już niczego wielkiego!!! Napisz pan najwyżej jeszcze parę bajek (ale dla dzieci!). A jak już koniecznie czujesz pan przymus robienia czegoś ważnego, idź pan do przytułku dla bezdomnych i pomagaj pan w sprzątaniu i gotowaniu, ale co najmniej dwa razy w tygodniu, przez dziesięć lat, co ich podobno panu zostało (skąd facet to wie?). I to bez fotoreporterów.