Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: maciekg
  • 2018-01-25 10:25 | maciekg

    Re:Dorota Wellman vs Jacek Piekara vs fakty

    - "oskarżony" =/= "pozwany" - odsyłam do blogonotki Wojtka Orlińskiego [http://wo.blox.pl/2018/01/Wellman-kontra-Piekara.html] - kancelaria adwokacka przygotowuje oświadczenie zamiast prowadzić sprawę (od kiedy liczyli siedmiodniowy termin na wniesienie wniosku do przywrócenie terminu? od telefonu komornika czy od mejla? po co go w ogóle liczyli, skoro wobec braku doręczenia termin na wniesienie sprzeciwu nigdy nie zaczął swojego biegu?).