Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(208)
Komentarze użytkownika: janadam48
 • 2015-02-03 10:01 | janadam48

  Re:Broń dla Ukrainy: gdy Zachód milczy, Polska się chwali

  Na temat sprzedaży broni na Ukrainę Pan prezydent Komorowski w radio Tokfm powiedział ,,Nie ma embarga, dlatego "Polska nie powinna być świętsza od papieża" - skomentował prezydent.". Zawsze myślałem, że mamy prezydenta rozumnego. Jednak te wypowiedzi na poziomie ministrantów SieMONiaka i Schetyny pokazują tak naprawdę iż pan prezydent swoimi poglądami nie różni się od swojej konkurencji. Mam jednak wątpliwości czy to co w tej chwili mówi to są jego przemyślenia czy też wytyczne przywiezione przez kuriera Sikorskiego z Waszyngtonu. Skłaniam się raczej ku tezie że są to wytyczne wielkiego brata. Nie wiem skąd bierze się przekonanie prezydenta o naszej potędze. Kraje liczące się w europie odcinają się od tego rodzaju deklaracji a my podskakujemy i wchodzimy do dupy Amerykanom bo znowu obiecały nam wizy? To jakaś paranoja. Dlaczego pan Panie Prezydencie nie próbuje działać na rzecz pokojowego rozstrzygnięcia konfliktu?! Czy pańscy doradcy już całkiem ochu..jęli? Czy nie widzi pan śmieszności w swojej decyzji? Ukraina nie chce od nas węgla artykułów i sporzywczych a Pan chce im sprzedać jakieś stare karabiny? I czym zapłaci za ten szmelc? Chyba tą naszą pożyczką a może chce im pan dać prezent bo kto bogatemu zabroni! Zawiodłem się na panu,stracił pan bezpowrotnie mój głos. Czy musi nas pan pchać w otwarty konflikt zbrojny. Czy nie widzi pan różnicy w polowaniu na zające a wojną? Żygam już tymi informacjami o pomocy Ukrainie!
 • 2015-02-06 21:45 | janadam48

  Re:Sejm ratyfikował konwencję antyprzemocową

  Coś mam wątpliwości czy p.Prezydent Komorowski podpisze konwencję. Z jego wypowiedzi można wywnioskować, że pośpiechu nie będzie. Raczej przed wyborami to nie nastąpi. Zastrzegł też, że prezydent nie ma ściśle określonego terminu, kiedy powinien ratyfikować tę konwencję. Cytuję - Ustawa dziś uchwalona, to jedynie zezwolenie polskiego parlamentu dla polskiego prezydenta na ratyfikację. Nie przewiduję więc problemu z jej podpisaniem. Sama konwencja natomiast wymaga dokładnego przyjrzenia się, głównie od strony jej konstytucjonalności - wyjaśniał w rozmowie z Katarzyną Kolendą-Zaleską. Jeśli zacznie konsultować się z prof. Zolem albo skieruje konwencję do TK to jest pewne, że nie podpisze. Kościół ma swojego prof.Rzeplińskiego który za kościelne medaliki zrobi wszystko co kler sobie zażyczy. I tak skończy się sen o prezydencie wszystkich Polaków.
 • 2015-02-06 22:52 | janadam48

  Re:Dzień ratyfikacji, dzień zły dla Kościoła

  Panie redaktorze! Zasadnicze pytanie brzmi czy p.Prezydent podpisze konwencję. W wywiadzie dla TVNu powiedział, że trzeba potwierdzić czy to to jest zgodne z konstytucją. Powoływał się też na zdanie prof.Zolla. Jak jeszcze skieruje zapytanie do TK to mamy pewne iż ulubieniec Watykanu prof.Rzepliński zaopiniuje ją zgodnie z oczekiwaniami kleru. No i mamy powtórkę z rozrywki.
 • 2015-02-08 10:19 | janadam48

  Re:Awantura o Annę Grodzką

  Pytanie do p.Jacka Żakowskiego. Czy pan Seremet prokurator generalny odpowiedział już na pański donos ws. pani Ogórek? Bardzom ciekaw treści. Pozdrawiam i oczekuję iż po nadejściu takowej zostaniemy poinformowani.
 • 2015-02-17 08:45 | janadam48

  Uśpieni śpiący

  To tylko świadczy o małości naszych rządzących styropianowców. Robić wszystko aby obsikać ,, ruskich,,. Taka postawa p.Prezydent Wawy jest charakterystyczna dla obecnej władzy. Nienawiść i rusofobia jest tematem przewodnim naszej polityki zagranicznej. W niedalekiej przyszłości dowiemy się, że nasz kraj wyzwolili ukraińcy wraz z chińczkami. Najśmieszniejsze jest to iż rządy sprawują sami historycy.
 • 2015-02-17 08:47 | janadam48

  Re:Peerelowski pomnik „Czterech Śpiących” nie wróci do Warszawy

  To tylko świadczy o małości naszych rządzących styropianowców. Robić wszystko aby obsikać ,, ruskich,,. Taka postawa p.Prezydent Wawy jest charakterystyczna dla obecnej władzy. Nienawiść i rusofobia jest tematem przewodnim naszej polityki zagranicznej. W niedalekiej przyszłości dowiemy się, że nasz kraj wyzwolili ukraińcy wraz z chińczkami. Najśmieszniejsze jest to iż rządy sprawują sami historycy.
 • 2015-02-25 11:09 | janadam48

  Re:Smoleński pomnik – może jeszcze za wcześnie?

  Ile pomników jeszcze? Państwo postawiło już okazały pomnik , czy państwo powinno fundować następny? W którym miejscu ma stać ten pomnik czy tam gdzie chce Prezydent Wawy ,czy tam gdzie chce Prezes wszystkich prezesów? Takimi tematami teraz będą zawracać nam dupę wszyscy kandydaci na kandydatów! Naprawdę jesteśmy szczęśliwym narodem. Tylko jeżeli jesteśmy tacy szczęśliwi to dlaczego z tej krainy szczęśliwości ucieka tylu ludzi?! Wywołanie tego tematu w kampanii wyborczej jest największą durnotą jaką można wymyślić. Teraz się dopiero zacznie! W kampanii będziemy mieli dwa super ważne tematy pomnik i Ukraina. No może jeszcze telefon do Władimira- dawaj samolot! A główny sprawca tego tragicznego wydarzenia spoczywa na Wawelu i śmieje się nam w nos!
 • 2015-02-27 10:52 | janadam48

  Re:Polskie Nagrania sprzedane

  Co ministrant kultury miałby z wyłożenia tych paru złotych na Polskie Nagrania. Dał gdzie trzeba i już ma nas głęboko w dupie. Jest Euro-posłem i o to chodziło. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości co do uczciwości naszych ministrantów to ministrant kultury pokazał nam jak traktuje się stołek ministra. Najlepszym przykładem totalnego olania nas jest.p Tusk i paru gagatków ministerialnych, gdzie jeden z nich nie tak dawno dostał w pysk i jest zadowolony. Stać go było nawet na strajk rotacyjny. Tyle tylko,że ogłupiony elektorat będzie i tak głosował na styropianowe męty bo tak chce kler. A ciemny lud to kupi jak mawiał pewien klasyk,który wchodzi bez mydła prezesowi wszystkich prezesów.
 • 2015-02-28 07:30 | janadam48

  Re:Żakowski: Sprawa ukraińska to lekcja tanich słów

  Ponownie polecam poniższy link tym tuzom zebranym w studio razem p.Żakowskim. Może w ich mózgownicach nastąpi weryfikacja poglądów. Bo jak na razie to podniecają się swoimi złotymi myślami i nawet się z nimi zgadzają, jak mawiał pewien bramkarz z Łodzi. http://www.wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/prof-bronislaw-lagowski-rusofobia-to-jest-obecnie-ideologia-panstwowa/51vhw#.VDPWdW_A6J8 PS.Panie PS.Panie Redaktorze Żakowski czy dostał już pan odpowiedź od Prokuratora Generalnego ws. donosu na p.Ogórek?
 • 2015-03-01 09:04 | janadam48

  Re:Większość postulatów rolników to humbug

  @Agnieszka F Pani Agnieszko F proszę mnie przekonać,że musi pani korzystać z tych wszystkich dopłat, ulg etc. Proszę mnie przekonać, że bez tych dopłat gospodarstwo upadnie. Ja nie chcę aby powoływała się pani na wszystkich rolników. Wystarczy mi przykład pani gospodarswa. Myślę, że pani wyjaśnienia pozwolą mi na zrozumienie całej tej polityki rolnej.
 • 2015-03-01 10:54 | janadam48

  Re:Kampania Komorowskiego: Wpadka goni wpadkę

  Zachowanie Prezydenta Komorowskiego jest porównywalne z chorym goleniem Prezydenta Kwaśniewskiego. Nie powinno ale się zdarzyło. Wstyd i tyle. Cóż tu komentować! Strach pomyśleć co będzie się działo w następnych wizytach Pana Prezydenta!
 • 2015-03-03 15:50 | janadam48

  Re:Czy polscy politycy powinni jechać na pogrzeb Niemcowa?

  POLITYKO! Przestań powtarzać bzdury! Oto co pisze na swoim blogu pan Bober. Nie mam podstaw aby jemu nie wierzyć. Ten znany dziennikarz pozwolił sobie sprawdzić prawdziwość tego medialnego szumu wokół wyjazdu p. Borusewicza. Polecam gorąco zwłaszcza dziennikarzom. Zacytuję tu znaczący fragment ,całość dostępna pod tym linkiem. http://www.boberzkonfitura.blog.onet.pl/2015/03/03/gdzie-chcial-leciec-marszalek-borusewicz/ Cytat może trochę przydługi ale ważny dla zobrazowania naszej polskiej histerii "Wiedzą nie tylko moi tajemni informatorzy, ale przedstawiciele wszystkich państw Unii Europejskiej plus Stany Zjednoczone AP : niedawno wszystkie te kraje nałożyły na Rosję sankcje gospodarcze, a także zakazy wjazdów na swoje terytoria dla pewnej liczby rosyjskich oficjeli. Rosja, nie będąc dłużna, zrobiła podobnie w odniesieniu do tych państw .Nawet to ogłosiła. I dlatego ŻADNE Z TYCH PAŃSTWO NIE WYSTĄPIŁO O WIZY DLA SWOICH PRZEDSTAWICIELI, KTÓRZY EWENTUALNIE CHCIELIBY WZIĄĆ UDZIAŁ W POGRZEBIE BORYSA NIEMCOWA…Zrobiła to jedynie Polska narażając się na odmowę, śmieszność, politowanie…A pozostałe państwa UE i USA ustaliły, że reprezentować je będą ich ambasadorzy w Moskwie – i tak też się stało." koniec cytatu Czy tu jest potrzebny komentarz?
 • 2015-03-04 17:48 | janadam48

  Re:Lepiej być majstrem niż politologiem

  Obraz nędzy i rozpaczy. Tylko gdzie jest ten Handke i pozostali specjaliści od reformy edukacji. O wynikach kontroli NIK można przeczytać tu: http://www.fakt.pl/wydarzenia/bledne-wyniki-matur-tysiace-uczniow-do-poprawki-,artykuly,528602.html No ale analfabetami lepiej się rządzi. PO i PIS doskonale to wiedzą. Widać to po coraz szerszych obszarach głosujących jak im wielebny powiedzą! Rzygam już tym styropianem!
 • 2015-03-06 22:30 | janadam48

  Re:Polscy politycy o Ukrainie gadają nieodpowiedzialnie, bez należytej ostrożności, byle jak

  Oto najnowszy pomysł ministra Kozieja vel Szogun. Pan ten proponuje w godzinie W wykorzystać ochraniarzy. Większość z nich maoczywiście grupy inwalidzkie. Armia schorowanych cywili strzegąca koszar miałaby wspomagać nasze dzielne wojsko składające się w większości z generałów a ostatnio słyszę chętni są nawet posłowie i jedna posłanka. Amatorzy strzelania myślą chyba, że wojna to strzelanka komputerowa. Wypadałoby użyć w tym miejscu kilku żołnierskich nie cenzuralnych słów do określenia stanu umysłu tego gremium. Najgłupsze w tym wszystkim jest to,że mądrości te cytują media. Stopień ocipienia naszej elity politycznej osiągnął apogeum głupoty. Cytuję tu za wp. "Minister Stanisław Koziej planuje kolejne spotkanie z przedstawicielami branży ochroniarskiej, gdzie przedstawi zadania, które mogliby wykonywać. Podobne rozmowy szef BBN odbył już z organizacjami i stowarzyszeniami o charakterze paramilitarnym. Spotkał się między innymi z przedstawicielami organizacji "Strzelec" i z harcerzami." Sądzę iż po przeczytaniu tych przemyśleń naszego Szoguna, prezydent Putin napewno już popełnił sepuku albo pękł ze śmiechu. Jeżeli to ględzenie pijanego chyba szoguna traktować poważnie to strach się bać. Tylko skąd prezydent wyciągnął takiego fachowcą?
 • 2015-03-14 12:43 | janadam48

  Re:Białe plamy w (jedynym) podręczniku historii Białorusi

  Widzę, że zaczynamy uzdrawiać Białoruś. Kogoś chyba już całkiem porąbało. I PLITYKA znowu na pierwszej linii. Jak zwykle wychodzimy przed szereg a potem okazuje się że budzimy się z ręką w nocniku. Tak, my jesteśmy Mesjaszem narodów, pouczamy jak mają postępować inne narody itd. Bo my prawdziwi katolicy wespół z różnej maści szogunami zbawimy świat. Żygam tym ciągłym straszeniem wojną i przekonywaniem, że tylko obecny prezydent może nas obronić. Mam dość tej durnej propagandy!
 • 2015-03-15 15:44 | janadam48

  Re:Publiczne radio RDC w dziwnych okolicznościach zwolniło dziennikarkę

  Hipokryzja sięga zenitu! Do Paryża w obronie wolności słowa to nawet pani Premier poleciała. Tu w kraju pies z kulawą nogą nie wstawi się za dziennikarką Elizą Michalik. Warto też wspomnieć w tym miejscu szefów Polsatu za zawieszenie pani Agnieszki Gozdyry. W Polsce wolność słowa jest pustym sloganem. Gdzie jest solidarność dziennikarska? Ostatnimi czasy wszyscy zaczynają trząść du...pami, bo nie wiadomo kto wygra wybory. Więc na wszelki wypadek postraszymy dziennikarzy,niech się boją. Na rynku zostaną tylko dziennikarze po różnych szkołach lansu i balansu oraz szkole Rydzyka. Dlaczego ci styropianowcy którzy kiedyś walczyli o wolność słowa teraz milczą? Oni już jak te stare wyliniałe kocury,obwieszenie medalami, grzeją się w kancelarii prezydenta i udają że wszystko jest ok! Po co mają się narażać klerowi i Bronkowi jak na widoku znowu jest kilka lat totalnej laby i godnego życia jak przystało na kombatanta!
 • 2015-03-24 20:55 | janadam48

  Re:Ćwiczenia rezerwistów: Wojsko sprawdza swoje zdolności mobilizacyjne

  Nasi miłościwie nam panujący uważają NATO jako panaceum na wszystko. Szczególnie zaś prezydenta USA uważają za wyrocznię. Tylko,że te amerykańskie ludziki mają w d..pie nas Polaków jak i pozostałe europejskie nacje. Oni wyczuli możliwość zrobienia bardzo dobrej kasy.Za wszelką cenę chcą zmusić posiadacza pokojowej nagrody Nobla do wysłania broni ukraińcom. To,że takie działanie wywoła gwałtowną reakcję Rosji to akurat mają w dupie. Bo wojna będzie daleko od ich granic. Ja jednak oczekuję od prezydenta mojego kraju,że przestanie robić laskę amerykanom. Chciałbym aby prezydent odrzucił też rusofobiczne uprzedzenia i zaczął rozmawiać z sąsiadami. I przestańcie dzinnikarze nawoływać do wojny. Zachowujecie się jak durnie,którzy na widok paru amerykańskich wojaków dostają orgazmu. Doskonale wiecie,że w razie wojny wy i cały nasz rząd pierwsi będziecie wiać gdzie pieprz rośnie. Nam pozostanie powtórka z powstania.
 • 2015-04-01 13:19 | janadam48

  Re:Żakowski: Czeka nas religijne przesilenie i epidemia radykalnego chrześcijaństwa

  Moim zdaniem kościół dawno już przestał przestrzegać konkordat. Jednak nasi wybrańcy, mający na uwadze swoje stołki, nie sprzeciwią się tej praktyce. Oto próbka postawy posła i Ministranta Spraw Zagranicznych. Popis swojej postawy jaki zaprezentował dzisiaj w radio ZET jest charakterystyczny dla tej formacji. Cytat pochodzi z audycji gość radia ZET. „Monika Olejnik: Czy boi się pan Kościoła. Kościół straszy, jeżeli posłowie będą głosować przeciwko, będą głosować za in vitro zostaną wykluczeni z Kościoła, tak zapowiedział Episkopat, straszy. Grzegorz Schetyna: Tak ostro tego nie mówi, ale rzeczywiście... Monika Olejnik: Ale mówi, mówi. Grzegorz Schetyna: Ale odnosi się też w kwestii, w której też ma swoje zdanie. Parlament ma swoje. To jest głos wolnego wyboru. Będziemy o tym decydować w parlamencie i parlament będzie pisał tę ustawę, a niektórzy bardziej lub mniej w to zaangażowani będą to komentować, na tym polega demokracja. Monika Olejnik: Ale podoba się panu taki nacisk Kościoła, bo to jest nacisk. Grzegorz Schetyna: To nie jest nacisk, to jest odwołanie się do tych, którzy mogą wziąć opinię Episkopatu, czy grupy biskupów pod uwagę. Ale nie, nie widzę tutaj w tym jakby nacisku na państwo. Państwo i Kościół są różnymi bytami w Polsce.” Taka postawa to nie jest wyjątek. Takich posłów jest większość. Jeżeli ci panowie zagłosują za przyjęciem tej ustawy to ja jestem Magda O. Pytanie jest takie, co zwycięży, czy strach przed klerem czy strach przed wykluczeniem z list wyborczych. W jakim kierunku pójdziemy może przesądzić nasz wybór prezydenta i oczywiście parlamentu. Myślę,że styropian już się wypalił i nic nowego i dobrego nam nie zaproponują. Dajmy im specjalne emerytury i wybierzmy ludzi którzy mogą i chcą zmian na lepsze. Odsunięcie tych ludzi od władzy będzie mniejszym obciążeniem niż pozwolenie na dalsze wikłanie nas w jakieś wymyślone problemy. W tej chwili ciągle tracimy czas i siły na udawadnianie który polityk jest lepszym katolikiem albo czy Smoleńsk to katastrofa czy zamach. O gospodarce i ludziach przypominają sobie tylko przed wyborami. TO JAKAŚ PARANOJA! Jeżeli wybierzemy zasiedziałych i oderwanych od życia obecnych posłów i senatorów to czarno to widzę.Będzie tak jak było a może jeszcze gorzej.
 • 2015-04-06 08:50 | janadam48

  Re:Polska chce przystąpić do „chińskiego” banku inwestycyjnego – na przekór USA

  To, że chcemy przystąpić nie znaczy wcale,że wstąpimy. Wystarczy,że głupawy ambasador USA papatrzy krzywo na naszego prezydenta i będzie po ptokach. Nasi styropianowcy mają się zbyt dobrze i nie zrobią niczego aby ten stan zniszczyć.
 • 2015-04-09 16:55 | janadam48

  Re:Prezydent proponuje zmiany w podatkach, rząd nie jest nimi zachwycony

  Oferowanie Ukrainie 100mln.wywołuje na twarzach oligarchów grymas politowania. Sam Poroszenko dysponuje majątkiem w wysokości przyprawiającej o zawrót głowy cyt.,,Jego majątek sięga 1,3 mld dolarów. Według "Forbesa" Petro Poroszenko, który 7 czerwca został zaprzysiężony w Kijowie na nowego prezydenta Ukrainy zajmuje siódme miejsce w swoim kraju i 931. na świecie pod względem bogactwa. W rankingu magazynu "Korrespondent" zajął też 23. miejsce na liście najbardziej wpływowych ludzi na Ukrainie w 2013 r.,, Zastanawiam się po jaką cholerę nasz prezydent chce im dać pieniądze z moich podatków. Przecież Ukraińscy oligarchowie mogą sami naprawić swój kraj. Ukraińcy wyraźnie nie chcą naszej pomocy. Widać to szczególnie dzisiaj podczas wizyty naszego prezydenta w parlamencie ukraińskim. Wynosząc na piedestał upowca pokazali Bronkowi środkowy palec. Bronek jak to hrabia pierdoła oczywiście nic nie kuma i w dalszym ciągu oferuje tym biednym oligarchom kasę na podpaski i waciki dla swoich kochanek. Panie prezydencie oszczędź nam wstydu. Takimi gestami wyborów nie wygrasz!
 • 2015-04-09 17:19 | janadam48

  Re:Czy jest szansa na prawdziwe polsko-ukraińskie pojednanie?

  Jeżeli nasz pan prezydent ma choć trochę godności to powinien wyjechać z tego zacietrzewionego kraju. Uszczęśliwianie na siłę wywołuje gest politowania na twarzach tych ukraińskich bogaczy. Przecież te 100 mln.proponowanych poroszence to tak jakby wrzucić 5zł na tacę. Nie rozumiem dlaczego nasz pan prezydent robi z siebie kogoś kim nie jest (a może jest)?
 • 2015-04-15 08:17 | janadam48

  Re:Proputinowskich motocyklistów trzeba w Polsce przywitać

  Jesteśmy świadkami totalnego ocipienia dziennikarzy. Przecież ci motocykliści, podobnie jak nasi od czternastu lat robią to samo.Odwiedzają groby swoich dziadów. My jeździmy do Katynia oni do Berlina. Komu to przeszkadza? Zawsze sądziłem, że Polityka ma rozsądnych dziennikarzy, ale widzę iż niektórzy wyprzedzają już pismaków z Faktu. Dziadostwo i rusofobia do kwadratu. Kto takiemu gostkowi udostępnia łamy poważnego pisma?
 • 2015-04-17 07:48 | janadam48

  Re:NIK: Polscy sadownicy biorą z UE pieniądze, a wydajność upraw spada

  Od dawna twierdzę, że PSL jest partią o charakterze mafijnym. W załatwianiu przywilejów nie mają sobie równych. Cwaniaki u żłobu ciągle płaczą, że na nic ich nie stać. O kombinacjach z dopłatami wiadomo od dawna,jednak nasi decydenci, z wykształcenia styropianowcy historycy, nie mają zielonego pojęcia o niczym. Tu nikt nikogo nie kontroluje. Jak tak dalej pójdzie to PSL za kilka lat będzie partią wiodącą. Z wyborów na wybory mają coraz lepszy wynik. Po każdych wyborach obsadzają swoimi ludzikami i ich pociotkami każdy możliwy stołek. Mafia ta jest największym hamulcowym naszej gospodarki. Jak długo będziemy utrzymywaliz naszych tych cwaniaków. Dlaczego oni nie płacą takich samych podatków i pozostałych danin jak każdy przedsiębiorca? Okradanie i cwaniactwo finansowe jest wielkim atutem tej pseudo patii. Tak długo jak ta mafia będzie u władzy tak długo będziemy największymi dziadami Europy. Najwięksi beneficjenci dopłat unijnych o najmniejszym udziale w PKB. Czy ktoś jeszcze wierzy w biednego rolnika? I tylko mi nie mówcie, że też mogę zostać rolnikiem!
 • 2015-04-17 11:29 | janadam48

  Re:Proputinowskich motocyklistów trzeba w Polsce przywitać

  Na innych portalach podają, że w MON trwa narada na temat przejazdu motocyklistów. Nie wiem czy to prawda ale chyba tak bo przecież dzisiaj nie jest prima aprilis. Sądząc po histerycznych zachowaniach naszych politykierów i ministrantów od siedmiu boleści, te cymbały są w stanie uruchomić sławną szpice NATO. Ktoś chyba powinien zmienić zioła albo zmienić profesję! Panie Prezydencie, proszę przestać robić sobie kpiny z naszego kraju! Skąd wytrzasnął pan takiego ministra. On został tylko ministrem, że w nazwisku ma skrót ministerstwa którym kieruje SieMONiak. Ci panowie mają jakieś kwalifikacje czy tylko,, spali,, na styropianie? Ja chyba śnię, czy to jeszcze jest mój kraj? Chyba już dość tego ośmieszania naszego kraju! W takiej sprawie zbiera się sztab? Gdzie ja qurwa żyję! To chyba jakiś Matrix?!
 • 2015-04-20 10:37 | janadam48

  Re:Katastrofa na Morzu Śródziemnym: mogło utonąć nawet 700 imigrantów z Libii

  To jest efekt wprowadzania demokracji przez USA i sojuszników. Tylko,że oni umyli ręce i udają bohaterów. To jest świadome działanie takich idiotów jak obecny szef CIA. Robią wszystko aby odsunąć problem terroryzmu od USA i przesunąć cały ten bajzel do Europy. A my jak zwykle robimy im laskę i za całe zło uważamy Putina? Pytanie kto jest gorszy Rosją czy USA.
 • 2015-04-21 08:24 | janadam48

  Re:UE powinna jak najszybciej zareagować na dramat imigrantów na morzu

  Za całą tragedię z imigrantami odpowiada nasz wielki brat. Wprowadzając na siłę demokrację w zachodnim stylu robi wszystko aby pogrążyć europę w chaosie. Jak do tej pory udaje mu się to wspaniałe, między innymi przy naszym udziale. Im wszystko uchodzi na sucho. Kiedy nasi przywódcy zrozumieją ,że uszczęśliwianie świata na siłę wychodzi na złe uszczęśliwianym. Tak jak majdanowa demokracja zrobiona za amerykańskie dutki tak samo demokracja w afryce wychodzi nam bokiem. No ale co tam, zrobimy Amerykanom laskę i wszystko będzie ok!
 • 2015-04-28 08:57 | janadam48

  Re:Zamieszanie z Nocnymi Wilkami: wjadą, nie wjadą, a może już wjechali?

  Nawet nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Media wraz politykierami typu Kowal, histerycznie rozpętały obłęd pn. Nocne wilki. Na histerię nasz rząd odpowiedział histerycznie! No i co polski rząd pokazał tym zakazem wjazdu kilku motocyklistów, że niby jesteśmy tacy silni? Gratuluję sukcesu! Za granicą, wstyd będzie przyznać się do mojego kraju! Ale czy to jeszcze jest mój kraj?
 • 2015-04-30 07:12 | janadam48

  Re:Minister sprawiedliwości Cezary Grabarczyk odwołany ze stanowiska

  Pozostał nam tylko detektyw Krzysztof Rutkowski!
 • 2015-05-15 14:31 | janadam48

  Re:Komisja Europejska chce narzucić obowiązek przyjmowania imigrantów

  Zaopatrzyć w żywność i wodę, załadować na statki i odesłać durniom wprowadzającym demokrację. Amerykanie narozrabiali a europejczycy mają ponosić konsekwencje?! I niech mi nikt nie mówi, że to nie humanitarne. Ucieczka z emigracją nie ma nic wspólnego. Przestańmy robić laskę!
 • 2015-06-11 16:42 | janadam48

  Re:Prezydent elekt w kampanijnym ciągu

  Pod płaszczykiem wyborów prezydenta wybraliśmy nowego Prymasa Polski a nawet całej galaktyki. Ducha nie gaszę ale ciemność, ciemność widzę!
 • 2015-06-12 22:05 | janadam48

  Re:Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej: Prof. Chazan nie dopuścił się przewinienia zawodowego

  No to po wyborach się będzie działo! A miało być tak pięknie. Przyszłość ma na imię Polska i ine pierdoły wypowiadane przez Prezydenta Dudę.
 • 2015-06-19 10:36 | janadam48

  Re:Czy PSL uratuje się przed porażką wyborczą?

  AKon, pełna zgoda. Partia, która obsadziła wszystkie możliwe i niemożliwe stołki, spokojnie wejdzie do Sejmu. Wyznawcy PSL musieli by być samobójcami aby nie głosować na swoich. Twierdzę, że jest to największy szkodnik od przewrotu. Rację miał Pawlak, który na pytanie dziennikarza kto wygra wybory odpowiedział,,nasz koalicjant,,. Od zawsze w koalicji, największy beneficjent dopłat unijnych i oczywiście najbiedniejsza grupa społeczna. Nie stać ich podobno na KRUS ale ciągnikami po milionie podjeżdżają na strajk. Ot mafia!
 • 2015-07-05 11:21 | janadam48

  Re:Kongres PiS w Katowicach: Beata Szydło mówiła bez przerwy, sypała liczbami, określała priorytety...

  Widzę, że pod rządami PIS nawet kogut będzie znosił po dwa jajca. Czekam na te cuda i dziwy z niecierpliwością. Nawet,chyba, zagłosuję na tych cudotwórców tylko po to aby zobaczyć jak pięknie upadają. Nie zabierając nikomu dostaniemy takie emerytury i dodatki jak Grecy. Podobno ich emerytura to około tysiąc Euro. Oczywiście ciemny lud to kupi! Po wyborach jak zwykle dostaniemy w d..upę i na tym się skończy!
 • 2015-07-08 10:39 | janadam48

  Re:Czy powinno nas oburzać, że pisarz Szczepan Twardoch ambasadoruje marce Mercedes?

  To tylko zazdrość, nic więcej! Dorabianie ideologii do tej wiadomości jest śmieszne. Więcej luzu!
 • 2015-07-12 11:32 | janadam48

  Re:Proces byłego arcybiskupa odroczony – ze względu na jego „złą kondycję psychiczną”

  @jan bohyński Ja tu jeszcze żyję ale trzymam się podobnej maksymy "Nie bierz życia zbyt poważnie, i tak nie wyjdziesz z niego żywy." - No chyba,że jesteś styropianowcem. Ten dopisek to już mój. Zdrowka życzę i obyś zawsze miał niskie ciśnienie bo mnie tu niebezpiecznie skacze!
 • 2015-07-12 19:29 | janadam48

  Re:Polacy za leczeniem marihuaną. I mają rację!

  Autor zastanawia się cyt,,Jeśli przeciętni Polacy potrafią rozsądnie odpowiedzieć na zadane pytania i wykazują się przy tym szczerą empatią, to skąd czerpią swoją wiedzę na ten temat nasi pseudooświeceni reprezentanci w parlamencie?,, Otóż, moim zdaniem, wiedzę czerpią z biskupich listów. Po lekturze takiego listu, nasi reprezentanci, stają się nagle specjalistami w dziedzinie zdrowia z małpim rozumem. I tak np.kolejarz czy górnik z wykształcenia staje się bojownikiem o wolność plemników. O lekarzach nie będę się wypowiadał bo oni sami się ośmieszyli. Strach iść do takiego nawiedzonego czarownika. No ale od sierpnia ma być lepiej jak mówi niejaki ksiunc S.Dziwisz. Oj coś mi się wydaje,że zawyjemy jeszcze za Palikotem.
 • 2015-07-22 14:06 | janadam48

  Re:Prezydent podpisał ustawę o in vitro, ale chce, by jeden z jej przepisów zbadał Trybunał Konstytucyjny

  @ Janusz z Nie musisz zgadzać się ze zdaniem urzędującego Prezydenta. Tylko czy musisz obrażać? Wyluzuj albo zmień zioło i kochaj ludzi.
 • 2015-07-30 21:35 | janadam48

  Re:Radio Maryja znieważa prezydenta Komorowskiego, Kościół nie reaguje

  @makaron530 Ile błędów można zrobić w tym fragmencie:,, by pużniej wykożystać pojedyńcze słowo". :(
 • 2015-08-01 11:27 | janadam48

  Re:Radio Maryja znieważa prezydenta Komorowskiego, Kościół nie reaguje

  W odpowiedzi na obrażanie w RM, pan prezydent Komorowski robi z porucznika generała. Wśród planowanych na 1 sierpnia nominacji generalskich przyznawanych przez prezydenta Bronisława Komorowskiego, jeden wzbudził szczególne kontrowersje. Chodzi o awans biskupa polowego ppor. Józefa Jana Guzdka na generała brygady. Jak poinformował Wirtualną Polskę kmdr Janusz Walczak, rzecznik prasowy Ministerstwa Obrony Narodowej, wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Bez komentarza!
 • 2015-08-04 17:19 | janadam48

  Re:Prof. Jan Woleński: Trzeba utemperować poczynania duchownych względem władz RP

  @andrzej52 z 3.08 godz 12.33 Tak, brak kasy postawi przedstawicieli Pana B. do pionu. Jedynie odcięcie od kasy państwowej odniesie pożądany skutek. Klerowi ludzie nie są do niczego potrzebni. Oni dostają tak wielkie pieniądze z budżetu, że spokojnie wytrzymają bez tacy. Najwyższej jakiś wiejski klecha będzie wył z głodu ale co to biskupa obchodzi! Smutne jest to,że w tej chwili nie widać żadnego wyprostowanego polityka, wszyscy na kolanach. Dziennikarze wyczekują skąd powieje silniejszy wiatr. I tak wszyscy czekamy na jakiegoś polskiego Zapatero albo na otrzeźwienie wyborców lub na podział Polski na wschodnią i zachodnią część. Może czas zaproponować takie rozwiązanie?
 • 2015-08-13 19:57 | janadam48

  Re:Polska najbardziej antyrosyjskim krajem na świecie

  Link do ciągle aktualnego tekstu traktującego o naszej rusofobii. http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/prof-bronislaw-lagowski-rusofobia-to-jest-obecnie-ideologia-panstwowa/51vhw#.VDPWdW_A6J8 Dlaczego nasz umiłowany Prezydent dr Andrzej Duda nie pojedzie do Moskwy. Skąd On czerpie wiedzę na temat Rosji i Rosjan? Przecież ani my ani Rosją nie przeniesie się na antypody. Jesteśmy skazani na sąsiedztwo czy tego chcemy czy niechcemy. Pan Prezydent woli sprowadzać obce wojska niż szukać porozumienia. Prezydencie, chociaż spróbuj a jak się nie uda... chociaż z Dudą się uda.... Toż to hasło przewodnie kampanii prezydenckiej, więc pokaż nam, że jesteś niezłomny!
 • 2015-08-27 18:58 | janadam48

  Re:Jeśli premier został podsłuchany, zawisło nad nami widmo klęski państwa

  Smutne jest to,że z naszych podatków utrzymuje się jakichś cymbałów. Durnie o osobowości agenta Tomka mają nas chronić. Pani Premier powinna natychmiast zmienić kierownictwo tych służb. Jeśli ABW nic nie wie to po jaką cholerę nam taką służba. Przecież tu widać jak na dłoni komu służą te gagatki. Swoją drogą, wygrać wybory przy pomocy takich agentów to wstyd. Kolejny raz muszę zacytować klasyka,, coście sk...ny uczynili z tą krainą?! ".
 • 2015-09-04 09:17 | janadam48

  Re:Jerzy Baczyński: Mam dość tej kampanii

  Moim zdaniem żadna partia nie wyciągnęła wniosków z tzw.efektu Kukiza. No bo kogo ja widzę na jedynkach? Ciągle ci sami. To są wieczni kandydaci,którym stołek posła lub senatora SIĘ NALEŻY. Kandydaci popierani głównie przez jedyną partię rządzącą od przewrotu. Partia ta to przedstawiciele Pana B.na ziemi. Nie ważne czy jedynką jest paranoik słyszący głos zarodków, czy gość radzący jeść mirabelki albo inny pajac uważający,że wymordowanie przez ukraińcówsetek tysięcy polaków to mały pikuś. Ważne aby miał poparcie lokalnego klechy. No i te ucieczki, przechodzenie z partii do partii! Kiedyś ku wielkiemu oburzeniu dziennikarzy pan Palikot nazwał taki proceder prostytucją polityczną. Efekt tego jest taki ,że sejm składa się z takich prostytutek, czyli burdel nami rządzi. Do tego dochodzą jeszcze,schowani na czas kampanii wyborczej,przywódcy partyjni. Po ukryciu przywódców krajowych, polską powiatową zaczęli otwarciejuż rządzić przedstawiciele PIS. Przykład? Cieszyn ,przewodniczący rady powiatu ,Andrzej Bacza publikuje na FB taki oto tekst:POszukiwane 1000ha na innowacyjny projekt (myślę będzie 100% dofinansowania z UE) na wykup gruntów w terenie zalesionym + kawałek nasypu kolejowego (mirabelki) i budowę ogrodzenia pod napięciem z przeznaczeniem na zielony park dla członków i sympatyków odchodzących w mroki historii. Skansen będzie wpisany na listę UNESKO. Platformy widokowe (dla dorosłych) - montaż publiczno-prywatny. Czas trwania projektu zuwagi na przewidywalny POziom agresji 10 lat. Lekcje historii nowożytnej na miejscu dla dzieci starszych od roku 2025." Oprócz radnych z PO nikt tego watażki nie potępił. Jest to pokazanie nam wyborcom czym będzie zajmować się PIS.
 • 2015-09-04 14:27 | janadam48

  Re:Jerzy Baczyński: Mam dość tej kampanii

  Właśnie w TV przyszła pani premier B.Szydło w towarzystwie Dudy (związkowca) żąda od PO przywrócenia wieku emerytalnego. Czyli PO ma spełniać obiecanki wyborcze Pana Prezydenta dr Andrzeja Dudy. To jakiś absurd! Życzę PISowi samodzielnego rządzenia i spełnienia chociażby połowy obiecanek. Jak się spełnią te obiecanki to będę żył jak poseł, nic nie będę robił a kasa będzie płynąć szerokim strumieniem. Obawiam się tylko,że jak imigranci dowiedzą się o tym to z moich oczekiwań zostanie wielkie g....o!
 • 2015-10-06 07:48 | janadam48

  Re:Piechociński chce być premierem w rządzie PO-PiS-PSL

  Czy ten bufon będzie premierem? Raczej nie,ale koalicja z PISem to więcej niż pewne. Chociaż w sondażach PSL wypada kiepsko to w rzeczywistości już lepiej. Przecież oni mają całe rodziny zatrudnione na wszystkich możliwych stołkach. Nie mogę uwierzyć w to,że w wyborach nie będą głosować na swoich. Wystarczy,że na PSL zagłosują korzystający z dopłat rolnicy. Strażacy,leśnicy, KRUSowcy i inne mikroby korzystające z wpływów PSLu. Partia ta to gorzej niż mafia sycylijska. Od początku zmiany ustroju w rządzie. Za ten czas zdążyła opanować większość kraju. Zawsze udająca dobrego,nieskazitelnie czystego koalicjanta. Dopóki PSL będzie na scenie politycznej to zawsze będzie pchał się do władzy. I do póki będzie rządził tak długo my dziady na umowach śmieciowych będziemy składać się na KRUS dla rolników mających po kilkaser hektarów, na kler, na policjantów i wiecznie biedne wojsko, na górnictwo i inne święte krowy korzystające z poparcia takich miernot partyjnych jak autor trój-partyjnej koalicji.
 • 2015-10-07 17:33 | janadam48

  Re:Macierewicz pokazał się w Chicago. Jakie są plany PiS wobec zdrajcy Tuska?

  I oto chodzi. cyt "Hasłami „ukarać zdrajców” i „rozliczyć aferzystów” można ludowi tak nabełtać w głowach, że wojna polsko-polska nabierze nowej dynamiki" To jest celowe działanie. Chodzi o to aby ciemny lud zapomniał o pustych obiecankach PiSu. Wszystkie obiecane działania mające pobudzić gospodarkę pojdą w kąt. PIS ze swoimi obsesjami zajmie się tym czym potrafi. Będzie ścigał wszystkich szarych i burych aferałów a jak ich zabraknie zacznie pożerać swoje przystawki. Zjedzą Kukiza i nasiąkniętego grzybami Piechocińskiego a potem zaczną zjadać siebie nawzajem. Po około dwóch latach naród się wkurzy i pogoni to dziadostwo z Sejmu i Senatu. Powstanie jakieś nowe ugrupowanie bez zbolałego styropianu i prawdziwych polaków, którym się wszystko należy. Może wtedy nastanie normalność i zajmiemy się poważnymi sprawami. ;-(
 • 2015-10-09 07:58 | janadam48

  Re:TK: Zapisy o klauzuli sumienia lekarzy częściowo niekonstytucyjne

  Jeszcze nie zaczęli rządzić a już się zaczęło. Istytucje niby państwowe a tak naprawdę kościelne, wchodzą bez mydła. Widzę, że z wszystkich tych obiecanek najlepiej wychodzi PISowi powrót do starych tematów typu aborcja, klauzula sumienia itp. Pokazywanie Chazana w roli obrońcy klauzuli sumienia to największy hit tej kampanii. Gostek który dorobił się na, używając nowego nazewnictwa, mordowaniu nienarodzonych jest teraz wyrocznią w sprawie aborcji. Lekarze z sumieniem na państwowych etatach przyjmując prywatnie nagle udają, że nie mają tego problemu. U nas jest wszystko jakieś udawane Szydło udaje premiera, Gowin słyszący krzyczące zarodki udaje ministra obrony, Duda udaje prezydenta a my durni dajemy się nabierać na te głupoty. A im chodzi głównie a kasę bo z takimi kwalifikacjami jak większość posłów i senatorów to co najwyżej mogą ubiegać się o funkcję ministranta. Rzygam tą kampanią. Też będę udawał, że głosuję.
 • 2015-11-06 18:39 | janadam48

  Re:Niefortunna kolizja terminów posiedzenia Sejmu i unijnego szczytu. Niesmak

  Pan Prezydent tworzy problemy a potem udaje, że całe zło pochodzi od PO. Pytanie czy to wymyślił prezydent Duda czy prezes wszystkich Prezesów? Płakać czy się śmiać. Czy to jest mój kraj? Podobno mieliśmy się już nie wstydzić za naszego Pana Prezydenta.
 • 2015-11-09 19:54 | janadam48

  Re:Razem z nowym rządem wraca IV RP

  Ministrem nauki i szkolnictwa wyższego jest gostek słyszący płacz zarodków! Czy to wymyślił Prezes wszystkich prezesów?
 • 2015-11-11 21:16 | janadam48

  Re:Na szczycie UE Polskę będzie reprezentować premier Czech. Pozostaje duży niesmak

  No jakie dobre chłopisko z naszego Pana Prezydenta. Podszedł do Pani Premier zagadał i pokazał gdzie raki zimują.. I pokazał swoją klasę. A miało być tak pięknie! Cytat za WP,, Dziennikarz TVN zapytał prezydenta, czy rozmawiał z Kopacz o szczycie na Malcie. - Nie, rozmowa była o tym... No bo ja muszę przyjąć formalnie dymisję od pani premier. I umawialiśmy się, gdzie to nastąpi. Umówiliśmy się, że to nastąpi w pałacu. To nie była długa rozmowa - odpowiedział Andrzej Duda.,,
 • 2015-11-11 21:16 | janadam48

  Re:Na szczycie UE Polskę będzie reprezentować premier Czech. Pozostaje duży niesmak

  No jakie dobre chłopisko z naszego Pana Prezydenta. Podszedł do Pani Premier zagadał i pokazał gdzie raki zimują.. I pokazał swoją klasę. A miało być tak pięknie! Cytat za WP,, Dziennikarz TVN zapytał prezydenta, czy rozmawiał z Kopacz o szczycie na Malcie. - Nie, rozmowa była o tym... No bo ja muszę przyjąć formalnie dymisję od pani premier. I umawialiśmy się, gdzie to nastąpi. Umówiliśmy się, że to nastąpi w pałacu. To nie była długa rozmowa - odpowiedział Andrzej Duda.,,
 • 2015-11-20 11:36 | janadam48

  Re:Ułaskawienie Kamińskiego to nieczysta gra pana prezydenta

  Pan Prezydent wszystkich Polaków którzy na niego głosowali, tego umorzenia-ułaskawienia dokonał na polecenie PREZESA WSZYSTKICH PREZESÓW. Wszystkie podejrzenia w stosunku do Pana Prezydenta są co najmniej przesadzone. Przecież gołym okiem widać, że teatrzyk kukiełkowy rozpoczął swój sezon.
 • 2015-11-21 10:22 | janadam48

  Re:Nadużycia i dziwne powiązania przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PSL

  Jeszcze wczoraj mieli mocne dowody a już dziś ten pan hasa na wolności. Prokuratura katowicka ze strachu przed Ziobrą miała pełne portki, sąd jeszcze nie. Zobaczymy jak długo?
 • 2015-11-25 08:11 | janadam48

  Re:Konferencje premier Szydło bez unijnych flag

  W tzw.referendum unijnym w 2003r. trzy czwarte społeczeństwa wypowiedziało się za przystąpieniem do Unii w tym PIS. Nie rozumiem dlaczego teraz PIS swoimi gestami doprowadza do ośmieszania mojego kraju. Tłumaczenie pani premier nie bo nie to jakaś kpina. Brać pieniądze z Unii tak ale flagi nie. Wiocha do kwadratu!
 • 2015-12-18 13:43 | janadam48

  Re:Wszystko, o czym zapomniał Andrzej Duda, lżąc na III RP

  Transparent na uroczystości w Szczecinie z cytatem z ewangelii św. Łukasza: "Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś". Bez komentarza?!
 • 2015-12-24 12:19 | janadam48

  Re:List wigilijny do Pana Profesora Jana Dudy

  Apelowanie do ojca pana Prezydenta Andrzeja Dudy jest złym adresem. Jedynym kompetentnym człowiekiem zdolnym dać prawdziwą odpowiedź jest Naczelnik Państwa Polskiego, wlłaściciel Teatru Kukiełek pan Prezes Wszystkich Prezesów. Reszta wyznawców sekty PIS jest potrzebna Panu Prezesowi Wszystkich Prezesów jako klakierzy. Ten chytry człowieczek wie co robi. Dokonuje właśnie cudzymi rękami zamachu stanu. Jak przyjdzie do rozliczeń, to on Prezes Wszystkich Prezesów powie,że to nie on bo on w tym czasie leżał pod pierzynką. Pan Prezydent otoczony klakierami wybranymi przez swojego guru jest tylko p.o. Prezydenta tak samo jest z p.o. Premiera. Więc drodzy dziennikarze! Dajcie se luz i zabiegajcie o wywiad z panem Prezesem Wszystkich Prezesów. Jak mawiają Czesi mam to w pyrdeli. Dziwię się tylko małżonce Pana prezydenta?
 • 2015-12-28 10:31 | janadam48

  Re:Premier Beata Szydło także w święta wojownicza jak zawsze

  neveronsundays Popieram! Myślę też, że najwyższy czas rozpocząć dyskusję na ten temat. Oczywistą oczywistością jest, że lewa część Polski będzie bez Konkordatu.
 • 2016-01-12 10:31 | janadam48

  Re:TK nie sprawdzi, czy PiS legalnie wybrał sędziów. Umorzył sprawę uchwał

  @trip Do rozpatrywania skarg obywatelskich jest upoważniony Pan Prezes Wszystkich Prezesów. Reszta ludzików jest tylko podstawionymi aktorami do odczytywania wielkich myśli Prezesa Wszystkich Prezesów.
 • 2016-02-01 10:51 | janadam48

  Re:Minister sprawiedliwości powraca: sponiewierany, ale zdeterminowany

  No to się zaczęło! Jak widać PiS na każdego ma haki. Oto co publikuje prasa. Czyli podskakujesz to opublikujemy! Dobra zmiana dociera do ministrów! ,,Wicepremier Mateusz Morawiecki komplementuje ekipę Tuska i opowiada o swoich kontaktach z jego ludźmi. Chwali kanclerz Merkel i krytykuje młode pokolenie. „Newsweek” ujawnia zapis jego rozmowy nagranej w restauracji Sowa i Przyjaciele.,,
 • 2016-02-03 13:56 | janadam48

  Re:Sprawdziliśmy: na co PiS i PO wydały przeznaczone na kampanię miliony?

  Cytat,,Słynną już niebieską teczkę pełną ustaw Beaty Szydło pomógł zapełnić Instytut Studiów Podatkowych Witolda Modzelewskiego.,, To ci jest dopiero heca. Tak zagmatwać ustawę podatkową aby potem doić klientów za interpretację i doradztwo. Wot maładiec jak mawia klasyk!
 • 2016-02-04 10:17 | janadam48

  Re:Łgarstwa z „reduty prawdy”

  Dyskutowanie z tymi mediami jest nie skuteczne. Tylko do sądu. Przecież pokazanie kwot za reklamy jest dziecinnie proste. Odszkodowanie za pomówienia na poziomie kasy dla Rydxyka. Pieniądze przeznaczyć np. na Orkiestrę i coś skapnąć na zęby dla Słońca Narodu. Pozdrowienia dla oficera śledzącego internautów!
 • 2016-02-04 10:41 | janadam48

  Re:Katastrofę smoleńską wyjaśni specjalna podkomisja. W jej składzie eksperci Macierewicza

  Przecież ta komisja niczego nie wyjaśni. Będą działać pod ustaloną tezę, że katastrofę spowodował p.Tusk i jego ludzie. Gołym okiem widać, że suwerenowi trza dać igrzyska. Przekonani o wybuchach pozostaną przy swoim zdaniu. Szkoda pieniędzy na taką szopkę. Komisja na pierwszym posiedzeniu powina ogłosić werdykt i zakończyć pracę. Czy ktoś jeszcze wierzy w to,że potwierdzą się fakty poprzedniej komisji? Wyrok musi być po myśli prezesa Wszystkich Prezesów i kropka. Wyznawcy PiS gotowi są powtórzyć każdą oczywistość za swoim Guru. Vide Gowin i s-ka. Swoją drogą jaką trzeba być gnidą aby tak się zeszmacić. Pozdrowienia dla oficera śledzącego internautów!
 • 2016-02-05 13:09 | janadam48

  Re:Macierewicz powołał nową podkomisję ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej

  Jak można pleść takie androny. Minister wojny pan AM po informacji o katastrofie poszedł sobie spokojnie na obiad. Po obiedzie otarł buzię i spokojnie odjechał z całą delegacją do kraju. Czy godzi się stawiać w roli moralisty? Cytat za Gazetą z wywiadu z Arbskim ,"Ci, którzy są teraz aktywni, mówią o spisku, przecież byli wtedy w Smoleńsku, niektórzy nawet organizowali wizytę prezydenta Kaczyńskiego. I wie pani, oni wtedy, 10 kwietnia, kiedy zginął prezydent Rzeczypospolitej, nasz prezydent, i 95 innych osób, poszli w Smoleńsku na obiad, a potem wrócili do Polski - mówi dla "DGP" Arabski. Dopytywany, czy chodzi m.in. o Antoniego Macierewicza, odpowiada: "Oczywiście".
 • 2016-02-11 14:13 | janadam48

  Re:Komendant główny policji podał się do dymisji. Po 2 miesiącach pracy

  To jakaś epidemia! Teraz policjant (inna sprawa,że te gość nigdy nie powinien być komendante, jemu się pomyliły rolę komedianta z komendantem). Przedtem, pociotki królika i kuzyni Prezesa Wszystkich Prezesów. Za chwilę pani Szydło. I tak to się kręci. Oni uważają, że wszystko robią dla dobra ludzkości. I ten triumfalizm. I te ciągłe Machanie paluszkiem pani pełniącej obowiązki premier. A mieli,, suchać i sużyć,,. Zadziwiająca umiejętność skłócania wszystkich ze wszystkimi. Może ktoś, zamiast komisji Weneckiej przyśle komisję lekarską!
 • 2016-03-01 15:30 | janadam48

  Re:W poszukiwaniu straconych teczek

  Sądze, że większość materiałów zgromadzonych zostało u biskupów. Pytanie czy znajdzie się taki gieroj który o świcie zapuka do drzwi notabli kościelnych z tamtego okresu. Warto by sprawdzić co ma np. Pan Gocłowski czy Głódź.
 • 2016-03-13 11:15 | janadam48

  Re:PiS przegiął. Właśnie stracił ostatnie przyczółki „po drugiej stronie”

  Sawicki ma rację, przytoczę tu cytat za wikipedią oczywistą oczywistość ,,Działalność Centrum Badania Opinii Społecznej jest współfinansowana z budżetu państwa w w ramach części 16 – Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. W 2014 dotacja podmiotowa dla CBOS wyniosła 3,2 mln zł. W ustawie budżetowej na 2015 na ten cel również zapisano kwotę 3,2 mln zł. To tylko dla przypomnienia kto tą rzeczywistość kreuje. Powoływanie się na własne badania to zaklinanie rzeczywistości, przez wszystkich i tych i onych.
 • 2016-03-14 21:20 | janadam48

  Re:Foczka, Karolina Wazelina, Pimpuś Sadełko. Czyli kogo śledzi na Twitterze Andrzej Duda

  Gościu ma za dużo czasu. Czy prezydent zdaje sobie sprawę z tego jaką pełni funkcję? PIS to nie partią to stan umysłu.
 • 2016-03-15 08:47 | janadam48

  Re:Kaczyński w TVP Info: Żadnych ustępstw w sprawie TK nie będzie

  Moi drodzy, tu nie pomoże żadna Komisja Wenecka tu jedynie może wypowiedzieć się Światowa Organizacja Zdrowia, WHO- organizacja działająca w ramach ONZ, zajmująca się ochroną zdrowia. Chociaż wydaje mi się, że ten zadufany człowiek jest w stanie,, olać,, nawet głos samego Stwórcy.
 • 2016-03-20 20:21 | janadam48

  Re:„New York Times”: PiS przekroczył czerwoną linię, stawia siebie ponad prawem

  Ciągle nie mogę zrozumieć dlaczego dziennikarze,zdawało by się z poważnych mediów, przeprowadzają wywiady z p.Kaczyńskim. Człowiek ten jako uzurpator* powinien najzwyczajniej w świecie przebywać w odosobnieniu. W imię wysokiej oglądalności, nakładów prasowych etc. dziennikarze różnej maści prześcigają się w cytowaniu każdej bredni ogłoszonej przez Prezesa Wszystkich Prezesów. Ponadto nikt z politykierów PiS nie mówi nic innego ponad przekaz poranny. P.o.prezydenta i premiera plotą androny do czasu otrzymania przekazu od posła PiS, Kaczyńskiego. Cały suweren dał się ogłupić i zastanawia się jak tu wyjść z tego pata. Klucz oczywiście leży w rękach prezydenta, ten jednak peroruje i woli pajacować na stoku niż podejmować samodzielnie decyzje. Ciekawe czy pan Kaczyński będzie go kiedyś bronił. Czy Prezydent jest aż tak Zaczadzony,że nie widzi jak bardzo ośmiesza urząd prezydenta. My już nawet wg klasyka nie robimy laski, my już leżymy plackiem przed światem a bronią nas takie potęgi jak Węgry i Czechy. No ale Prezes Wszystkich Prezesów krzyczy,, nie odamy nawet guzika,,. Czy to jest jeszcze mój kraj? A może to ja ocipiałem? *uzurpator (p.łc. usurpator) osoba, która bezprawnie przejmuje władzę lub przywłaszcza sobie prawa do czegoś.
 • 2016-04-08 11:26 | janadam48

  Re:Antyaborcyjne filmy i piosenki na szkolnej katechezie

  Religia albo etyka, to i to nauczą ksiunc. Czy jest jakaś różnica? Czym różni się ministrant od pełniącej obowiązki ministra edukacji? Zsyłanie dzieci na religię to strata czasu. Czy ktoś sprawdza frekwencję na tych religijnych zajęciach? W szkole średniej z biedą można stworzyć jedną klasę! Zamykamy oczy i utrzymujemy cały sztab personelu naziemnego pana B. Bo co powie prezes czy inny uzurpator?
 • 2016-04-18 21:22 | janadam48

  Re:Jak się tłumaczyli Morawiecki i Zwiercan w sprawie głosowania na dwie ręce

  To jest czystą prostytucja polityczna. Pan Morawiecki nie jest zwykłym posłem, on jest Marszałkiem Seniorem. I jeżeli ten człowiek ma taki stosunek do prawa to czas umierać! To jest poseł o inteligencji trzykołowego rowerka jak mawia pan Stanisław Tym. Oni tzn starzy styropianowcy uważają, że im się wszystko należy i wszystko im wolno. To jest powiedzenie wyborcom pocałujcie mnie w dupę! Bo co mi zrobicie!
 • 2016-04-21 10:30 | janadam48

  Re:Twitter zdradza, co tak naprawdę myśli Pierwsza Dama

  Tak sobie myślę, jeżeli miałaby mówić i robić tak jak jej niezłomny mąż to lepiej niech milczy. Dziwię się, że jeszcze wisi u jego boku. To wstyd mieć męża bojącego się nawet puścić bąka bez zgody prezesa wszystkich prezesów!
 • 2016-05-12 11:01 | janadam48

  Re:Kobiety z Podkarpacia nie będą mogły legalnie przerywać ciąży. Mają czekać na cud

  Pozwalam sobie w miejsce komentarza zacytować taki oto fragment,, -Napalcie, kumo, w piecu do chleba. Trza dziewczynie zadać na dobre poty, to ją odejdzie. Wdowa napaliła w piecu jak się patrzy i wygarnęła węgle czekając dalszych rozkazów. - No, teraz - rzekła znachorka - położyć dziewuchę na sosnowej desce i wsadzić ją w piec na trzy zdrowaśki. Ozdrowieje wnet, jakby kto ręką odjął! Istotnie, położono Rozalię na sosnowej desce (Antek patrzył na to z rogu izby) i wsadzona ją, nogami naprzód, do pieca. Dziewczyna, gdy ją gorąco owiało, ocknęła się. - Matulu, co wy ze mną robicie? - zawołała. - Cicho, głupia, to ci przecie wyjdzie na zdrowie. Już ją wsunęły baby do połowy; dziewczyna poczęła się rzucać jak ryba w sieci. Uderzyła znachorkę, schwyciła matkę obu rękami za szyję i wniebogłosy krzyczała: - A dyć wy mnie spalicie, matulu!... Już ją całkiem wsunięto, piec założono deską i baby poczęły odmawiać trzy zdrowaśki... - Zdrowaś, Panno Mario, łaski pełna... - Matulu! Matulu moja!... - jęczała nieszczęśliwa dziewczyna. - O, matulu!... - Pan z tobą, błogosławionaś ty między niewiastami... Teraz Antek podbiegł do pieca i schwycił matkę za spódnicę. - Matulu! - zawołał z płaczem - a dyć ją tam na śmierć zaboli!... Ale tyle tylko zyskał, że dostał w łeb, ażeby nie przeszkadzał odmawiać zdrowasiek. Jakoś i chora przestała bić w deskę, rzucać się i krzyczeć. Trzy zdrowaśki odmówiono, deskę odstawiono. W głębi pieca leżał trup ze skórą czerwoną, gdzieniegdzie oblazłą. - Jezu! - krzyknęła matka ujrzawszy dziewczynę niepodobną do ludzi. I taki ogarnął ją żal za dzieckiem, że ledwie pomogła znachorce przenieść zwłoki na tapczan. Potem uklękła na środku izby i, bijąc głową w klepisko, wołała: - Oj! Grzegorzowa!... A cóż wyście najlepszego zrobili!... Znachorka była markotna. - Et!... Cicho byście lepiej byli. Wy może myślicie, że dziewuszysko od gorąca tak sczerwieniało? To tak z niej choroba wylazła, ino że trochę za prędko, więc i umorzyła niebogę. To wszystko przecie w mocy boskiej”. Amen, chcieliście dobrej zmiany?
 • 2016-05-12 20:40 | janadam48

  Re:Kobiety z Podkarpacia nie będą mogły legalnie przerywać ciąży. Mają czekać na cud

  Obawiam się, że Ci sami lekarze w swych prywatnych gabinetach, zapominają o klauzuli sumienia i wykonują zabiegi aż miło. Te prywatne gabinety,często są tymi samymi w których wykonuje się zabiegi z NFZ. Proponuję panom lekarzom przestać żerować na państwowych etatach a zacząć przestrzegać klauzuli sumienia w swoich prywatnych gabinetach. Tylko czy da się utrzymać swoje rodziny z klauzuli sumienia? Pytanie, ilu z tych nawiedzonych pracuje w prywatnych klinikach w Czechach, Słowacji czy Niemieczech? Zaduch zakrystii ogarnia powoli cały kraj. Strach się bać!
 • 2016-05-13 09:32 | janadam48

  Re:Zdziwieni „audytem”, wkurzeni na PiS? Czytajmy Orwella, wszystko będzie jasne

  Wyznawcy PIS czytają tylko przekaz dnia, wierzą w to co powie ksiunc i Prezes Wszystkich Prezesów. Reszta im jest obca. Po dofinansowaniu będą jeszcze czcić Pietrzaka i Siarę!
 • 2016-05-31 12:25 | janadam48

  Re:Cechy prawdziwego mężczyzny według prezydenta Dudy

  Zamiast komentarza cytat z wywidu z promotorem prezydenta,, W rozmowie profesor zastanawia się, co będzie z Dudą za cztery lata, kiedy skończy się jego prezydentura: „To będzie strasznie przykre, bo nie wiem, co on wtedy ze sobą zrobi. To nie będzie chlubna kariera i nie przejdzie do historii jako superprezydent. Jest mi go po prostu żal, współczuję mu, bo dał się wystawić na takie stanowisko i zupełnie sobie z nim nie radzi”
 • 2016-06-02 17:14 | janadam48

  Re:Po wywiadzie dla POLITYKI blogerce Katarynie mocno się oberwało. Od pisofilskiej prawicy

  Jacek,NH! Podaj chociaż źródło swoich cytatów. No i podaj też ile dostajesz za te swoje kopiuj, wklej.
 • 2016-06-22 19:07 | janadam48

  Re:Prokuratorzy zbadają szczątki ofiar tragedii smoleńskiej. To nie ekshumacja, a bezczeszczenie

  Tu nie chodzi o wyjaśnienie czegokolwiek. To jest czysta zemsta. To jest tylko i wyłącznie decyzja kilku kolesi, którzy na polecenie zera są w stanie wykonać każde nawet tak obrzydliwe zadanie. Przyczyny tragedii są wyjaśnione. Więc co i komu chcą wyjaśnić. Wiem, że w ciemno wykonujecie polecenia swojego idola, ale tego już za wiele, włazidupstwo też ma swoje granice.
 • 2016-07-07 13:36 | janadam48

  Re:Amerykańskie czołowe dzienniki przed szczytem NATO: Kaczyński jak Putin i Orbán

  Rozmowa Prezydenta Obamy nt.sytuacji politycznej z pełniącym obowiązki prezydenta Dudą jest śmieszna. Cały świat wie,że w kraju naszym władzę sprawuje Prezes Wszystkich Prezesów Pan Jarosław Kaczyński. Pan ten ma tylko jeden cel-zemsta na poprzednikach. Jego zemsta podlana sosem smoleńskim to paliwo napędowe jego działania. Bezdzietny gostek pozbawiony skrupułów, otoczony przez swoich klakierów, skłonnych do potwierdzenia każdej bredni jest w stanie wywołać wojnę byle tylko udowodnić,swoją rację. Dziwię się naszym sojusznikom z NATO, że nie oponują przeciw sprzedaży pocisków Patriot. Minister wojny A.Macierewicz nie powinien dostać nawet procy. Krew człowieka zalewa kiedy widzi jak grupa lizusów zamienia państwo w swój folwark. Zrobią wszystko aby pan prezes ucałował naszą Beatkę i poklepał po ramieniu kolejnego lizuska. PIS to nie jest partia to jest stan umysłu.Jak można się tak zeszmacić? Kiedyś Pan Stanisław Tym napisał coś takiego, cytuję z pamięci" rządzą nami ludzie o inteligencji na poziomie trójkołowego fowerka". Niestety to się potwierdza.
 • 2016-07-13 15:38 | janadam48

  Re:Jarosław Kaczyński wszedł w kolejną fazę bitwy o pamięć. Nikt poza nim nie może mieć zasług

  Pan Duda p.o. Prezydenta ma jeszcze szansę być Prezydentem. Ma okazję pokazać Prezesowi Wszystkich Prezesów jego miejsce w szeregu i konstytucji. Wystarczy aby w nocy, zamiast korespondować z ruchadełkiem leśnym, zaprzysiągł sędziów TK. Przecież Prezes Wszystkich Prezesów może mu nadmuchać! Boję się jednak,że brak mu odwagi i jaj.
 • 2016-07-30 22:53 | janadam48

  Re:IPN chce sądzić generała AK Ścibora-Rylskiego. Sprawa ma kontekst polityczny

  Pan p.o.prezydenta w dniu dzisiejszym pokazał kim jest. Swoją wypowiedzią iż sprawą gen.Ścibor-Rylskiego zajmuje się sąd pokazał jakim jest człowiekiem,swojego kumpla Kamińskiego ułaskawił a stuletniego generała do pierdla bo Prezesowi Wszystkich Prezesów nie pasuje do jego układanki. Jak można tak nisko upaść?! Jakim trzeba być obszczymurkiem aby w ten sposób traktować Powstańca! Nic nie dotarło do p.o.prezydenta z nauczania Franciszka.
 • 2016-08-04 12:15 | janadam48

  Re:Film „Smoleńsk” Antoniego Krauze wejdzie do kin 9 września  

  Każda gmina w ramach dojnej zmiany zafunduje swoim szkołom darmowe bilety na ten gniot. I będzie sukces powiedział-bym nawet sukces full. Będzie rekord oglądalności oraz zadanie na kartkówkę. Pytanie dlaczego Prezydent został zamordowany i dlaczego to zrobił Putin. Ocipienie rządzących sięga zenitu.
 • 2016-08-09 16:55 | janadam48

  Re:Ziobro straszy „dzielnicami islamskimi”. A jakie są fakty?

  Prezes Wszystkich Prezesów bawi na urlopie a nawet u Orbana więc od razu widać wzmożoną aktywność jego ministrów. Bez przekazu dnia nieszczęśnicy zaczęli mówić z głowy czyli z niczego. Za chwil kilka tłumaczyć nam będą że to nie tak. Wkrótce też okaże się że mamy pięć miliardów zł. nadwyżki a nie brakującej kwoty na sztandarówą łapówkę pozwalającą wygrać wybory.
 • 2016-08-10 22:05 | janadam48

  Re:Będzie pomnik smoleński (a nawet dwa). Przerabialiśmy tę historię w Poznaniu, wtedy z figurą Chrystusa

  W sumie jest mi wszystko jedno ile i gdzie powstaną te pomniki. Tylko dlaczego to wszystko dzieje się na polecenie Prezesa Wszystkich Prezesów i bez poszanowania prawa? Przecież to jakiś obłęd! To ciągłe komentowanie idiotycznych wypowiedzi ludzi którym wydaje się, że są ministrami czy premierami o Prezydencie nie mówiąc! Jak długo poseł a w zasadzie uzurpator będzie ciągle zawracał nam dupę swoimi urojeniami! Czy myśmy już całkiem nie ocipieli?
 • 2016-08-12 21:55 | janadam48

  Re:Będą wielkie podwyżki dla urzędników Kancelarii Premiera. Oto jak tłumaczy się Beata Kempa

  Jak mawia klasyk "ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie ". I co nam zrobicie suweren nas wybrał więc "morda w kubeł", a to też kolejny klasyk PiSowski. Q..wa to jakiś Matrix.
 • 2016-08-16 10:33 | janadam48

  Re:Ks. Międlar znowu występuje i straszy. I to za cichym przyzwoleniem Kościoła

  Ziobro oczywiście nic nie zrobi bo to elektorat PiSu. Największe szumowiny mają poparcie Prezesa Wszystkich Prezesów. Antek zwany przez byłego ministra spraw zagranicznych świrem też liczy na ten elektorat. To są ochotnicy do Antkowej armii zbawienia! P.o. Prezydenta udaje, że nic się nie dzieje! Qurwa,czy naprawdę nie ma nikogo kto w prostych żołnierskich słowach powie Jarkowi, że źle bawi się polską?!
 • 2016-08-25 09:21 | janadam48

  Re:Jest wspólna deklaracja prezydentów Polski i Ukrainy. Ale to wytarte słowa

  Zapraszanie p.o.prezydenta jest tak samo prestiżowe jak udział technika farmacji w uroczystościach państwowych. No i to trójmorze nie lepiej od razu stworzyć jakieś towarzystwo rzek,jezior,mórz i oceanów? Panie p.o.prezydenta są jakieś granice śmieszności. Czy warto tak się zeszmacić dla paru srebrników?
 • 2016-08-28 10:05 | janadam48

  Re:Jaki jest stosunek Polaków do prawa? Opowieść o pewnej ścieżce rowerowej

  Autor ma całkowitą rację. Sam obserwuję podobne sytuacje kiedy to cyklista jedzie drogą obok pustej ścieżki. Zwracanie uwagi to najwyższe ryzyko oberwania pompką. Przykład łamania prawa daje p.o.prezydenta podpisując wedle uważania ustawy. Dorwały się głąby do koryta i udają ministrów, posłów i prezydentów. Jeden tylko nie udaje nikogo on uzurpator Prezes Wszystkich Presesów. Reszta tych udawaczy z du..pą zes..raną wykonuje jego chore polecenia. Czas się pakować bo oni już są spakowani mało tego nawet mają wytyczony i sprawdzony szlak, przez Zaleszczyki.
 • 2016-08-29 11:11 | janadam48

  Re:Państwowy pogrzeb Inki i Zagończyka. Mocne przemówienia Dudy i Macierewicza

  P.o.prezydenta we wczorajszym wystąpieniu pokazał jakim to jest aktorem. Naśladownictwo gestów, mimiki niczym Mussolini. No i ten wrzask. Może warto zmienić zioło?
 • 2016-08-29 13:05 | janadam48

  Re:Jaki jest stosunek Polaków do prawa? Opowieść o pewnej ścieżce rowerowej

  My tu gadu,gadu a tu pod nosem potężna afera z wyciekiem danych z bazy PESEL. jakoś nie widzę i słyszę aby szef MSW czy Zbyszek zabierali głos na ten temat. Jie słyszę też głosu opozycji. Czytam porady różnych dziennikarzy co to ja mam zrobić aby jakaś manda będąca w posiadaniu moich danych osobowych nie wzięła kredytu na moje konto. To ja się pytam gdzie jest to zasrane państwo ze swoimi ustaleniami prawnymi! Jakim cudem jakiś gostek, bez wizyty w banku, dostaje kredyt?! Zbyszek z tymi swoimi radami udaje greka i nie widzi tematu. To jest rozbój w biały dzień.Zmusza się miliony ludzi do rejestracji w bazie BIK. Zaczynam podejrzewać jakąś zmowę MSW z kacelariami i bazą BIK oraz ministrem finansów. Dochodzi do tego, że radzą mi różni specjaliści, zmienić dowód! Oczywiście nie za darmo,czyli co, zabrakło na pińcet plus? Czy, minister od multi kulti panuje nad sytuacją. Widzę, że te głąby mają nas w głębokiej ciemności. Przepraszam,że piszę o tym w tym miejscu ale problem jest na tyle poważny,że każde miejsce jest dobre aby alarmować.
 • 2016-08-29 21:54 | janadam48

  Re:PiS obiecywało dobre zarządzanie. I gdzie ono teraz, po wycieku danych milionów Polaków, jest?

  Pan Prezes Wszystkich Prezesów jutro wyda zalecenia. A na razie musimy wierzyć w zapewnienia ministra cyfryzacji. Obawiam się jednak, że nasza wiara może nie wystarczyć w przypadku tłumaczenia się z zaciągniętego kredytu przez jakiegoś hochsztaplera. Dojna zmiana przynosi niespodzianki i czas ponosić odpowiedzialność za swoje czyny. Ciągłe zwalanie winy na poprzedników już nie ma sensu.Chociaż dzisiaj pani Streżyńska nie omieszkała pochwalić się wprowadzeniem zabezpieczeń bo jak stwierdziła poprzednicy nie zadbali o takowe. Pewnie hasłem do tegoMy tu gadu,gadu a tu pod nosem potężna afera z wyciekiem danych z bazy PESEL. jakoś nie widzę i słyszę aby szef MSW czy Zbyszek zabierali głos na ten temat. Jie słyszę też głosu opozycji. Czytam porady różnych dziennikarzy co to ja mam zrobić aby jakaś manda będąca w posiadaniu moich danych osobowych nie wzięła kredytu na moje konto. To ja się pytam gdzie jest to zasrane państwo ze swoimi ustaleniami prawnymi! Jakim cudem jakiś gostek, bez wizyty w banku, dostaje kredyt?! Zbyszek z tymi swoimi radami udaje greka i nie widzi tematu. To jest rozbój w biały dzień.Zmusza się miliony ludzi do rejestracji w bazie BIK. Zaczynam podejrzewać jakąś zmowę MSW z kacelariami i bazą BIK oraz ministrem finansów. Dochodzi do tego, że radzą mi różni specjaliści, zmienić dowód! Oczywiście nie za darmo,czyli co, zabrakło na pińcet plus? Czy, minister od multi kulti panuje nad sytuacją. Widzę, że te głąby mają nas w głębokiej ciemności. Przepraszam,że piszę o tym w tym miejscu ale problem jest na tyle poważny,że każde miejsce jest dobre aby alarmować nowego zabezpieczenia był osławiony już "admin" bo jak widać ktoś wykradł dane. Jednak jak widać dobre samopoczucie naszych zbawicieli nie opuszcza. Zastanawiające jest milczenie naszych mądrali. Chyba liczą na kiboli.
 • 2016-08-30 11:25 | janadam48

  Re:Wyciek danych z bazy PESEL podważa zaufanie do państwa. A koszty będziemy ponosić wszyscy

  Po wczorajszej nieudanej próbie wpisu do BIK w dniu dzisiejszym postanowiłem zastrzec DO w moim banku. Owszem, mogę to zrobić ale tym samym pozbawiam się dokonywania transakcji przy pomocy tego zastrzeżonego dokumentu. Nie ma możliwości odwołania tej czynności. Aby to robić muszę wyrobić nowy dowód.Oczywiście odpłatnie. Cały ten zgiełk utwierdza mnie w przekonaniu, że państwo ze swoimi agendami ma mnie podatnika w d...pie. Chodzi tylko o to aby napchać kieszenie członkom różnych instytucji chcących mi zrobić dobrze. Tak więc mam dupie takie państwo. Pytanie czy ono istnieje.
 • 2016-09-05 18:03 | janadam48

  Re:Premier wysyła do Londynu ministrów ws. pobicia Polaków. Czy będzie interweniować po każdej bójce pod angielskim pubem?

  Za tym wszystkim stoi Prezes Wszystkich Prezesów. To on wydał rozkaz. Jak zwykle p.o . ministrów bez sorzeciwu wyruzyli na wojnę z ... no właśnie z kim. Obawiam się,że następnym razem pan Prezes Wszystkich Prezesów wyśle na wyspy oddział Armii Zbawienia Antka M. Uzbroi go oczywiście w kije z symbolem PW. Desant ten poleci oczywiście samolocikami aeroklubów. Czy naprawdę ci chłopcy muszą się bawić naszym kosztem? Za granicą już postrzegają nas jak bandę świrów rządzoną przez jednego nadętego uzurpatora. Gdzie jest prezydent? Czy znowu się modli?
 • 2016-09-06 13:52 | janadam48

  Re:Co pokaże film „Smoleńsk”

  Lekceważenie tego gniota jest kolejnym błędem mediów. Proszę zobaczyć ilu przybyło zwolenników zamachu. Kaczyści przez kilka lat wmawiali ludziom, że Tusk z Putinem dokonali zamachu na miernego prezydenta. To co trzeźwo myślącemu wydaje się oczywiste , dla wyznawców PiS jest potwierdzeniem teorii zamachowej. Myślę, że opozycja i czwarta władza znów przespała okazję aby przejść do ofensywy. Dlaczego przed emisją filmu nie zostały wyemitowane nagrania z pokładu samolotu, dlaczego np. Polityka nie starała sie wydać dadatku na ten tenat? Dziennikarze twierdzą, że nikt nie uwierzy w brednie Antka M. Jednak j ak widać zwolenników tych bredni jest z roku na rok więcej. Przy biernej postawie opozycji oraz mediów za rok może się okazać, że w zamach nie wierzy tylko kocur Jarka. Czy tego chcemy?
 • 2016-09-06 17:32 | janadam48

  Re:PiS znalazł kolejny sposób na ograniczenie niezawisłości sędziów

  Jak to po co? Chodzi o to aby wyznawcom pisowskim pokazać jak ci sędziowie nakradli. Biedny elektorat tej sekty łyknie każdą głupotę. Czy im ktoś powiedział czemuś biedny? Boś głupi a czemuś głupi? Boś biedny. Biorą po pińcet plus i nie inwestują ani w siebie ani w dzieci. Im się wydaje,że jak już PiS opanuje każdy stołek to nie będą musieć pracować. Dostaną darmowe szkoły,szpitale a nawet PiS będzie dawał za nich na tacę. Będzie jak w bogatym Katarze.Tylko , że my zamiast ropy mamy węgiel , którego pies z kulawą nie chce! Czas się pakować bo Prezes Wszystkich Prezesów dąźy do rozlewu krwi. Wtedy Uzurpator przeczeka zawieruchę u Orbana bo on nawet boi się odwiedzić stomatologa więc na czele postawi jakąś kukiełkę i będzie udawał Naczelnika.Qurna dlaczego czwarta władza podkuliła ogon i milczy?
 • 2016-09-28 14:45 | janadam48

  Re:Polskie strefy dla turystów za granicą. I dobrze. Inne narodowości psują zabawę naszym rodakom

  Jestem za a nawet przeciw, że zacytuję tu klasyka. Już niedługo świeckie biura podróży zostaną zastąpione biurami np.klerturist. Wczasy będą tańsze bo kościoły nie płacą podatków. Zamiast parawanów postawią kościoły i konfesjonały a rezydenta zastąpi wielebny. Czy to prima aprilis? Już teraz w Chorwacji na wiadomość, że jesteś Polakiem,tubylcy patrzą na nas z politowaniem. To jakiś absurd. Zamiast nawoływać do nauki języków ci durnie proponują strefy zamknięte.
 • 2016-09-29 10:20 | janadam48

  Re:Mariusz Błaszczak straszy, że KOD sięgnie po prowokację w walce z obecnym rządem

  Jest kwestią czasu kiedy ten pan mieniący się ministrem oberwie z liścia od swoich idoli a wtedy nie pomoże mu nawet sam Prezes Wszystkich Prezesów. Wypowiedzi tej żałosnej postaci są tak durne i groźne,że strach się bać. Sądy ocipiały tatalnie nie zauważając narastającej agresji i nacjonalizmu. Dokąd my zmierzamy?! Zastanawiam się gdzie jest w tym wszystkim p.o.prezydenta? Znowu schował się w mysiej dziurze i oczekuje telefonu od swojego guru? Nawet przestał korespondować z,, leśnym ruchadełkiem,, więc chyba śledzi rozwój wypadków? Czekam na jakieś porównania w stylu dojnej zmiany. On tak pięknie przemawia, zachwycony swoim głosem i wyglądem. Zaczyna wrzeszczeć na suwerena. Prawie Mussolini. Prawie.
 • 2016-09-29 12:58 | janadam48

  Re:Mariusz Błaszczak straszy, że KOD sięgnie po prowokację w walce z obecnym rządem

  @Withold Pod rządami PIS wszystko jest możliwe. Pan nie widzi możliwości starcia KODowców z zapleczem PiSu a ja mogę sobie wyobrazić np.kocura Prezesa Wszystkich Prezesów jako przewodniczącego TK. Prezes nie spocznie dopóki nie zlikwiduje wszystko i wszystkich pamiętających jego "udział" w obalaniu komuny. Na marginesie, czy ktoś wyobrażał sobie p.o.prezydenta łamiącego konstytucję? Zwykłego posła kierującego państwem? To też było nie do pomyślenia a jednak to są fakty.
 • 2016-10-07 11:49 | janadam48

  Re:Macierewicz chce wysyłać ochotników na Specnaz. U wojskowych – konsternacja

  Jeżeli to jest prawda, to strach się bać i co na to nasz zwierzchnik sił zbrojnik p.o. Prezydenta Andrzej Duda-Kaczyński?! link=http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105402,20793320,po-decyzji-ws-caracali-zwiazany-z-macierewiczem-lobbysta-d-apos-amato.html
 • 2016-10-10 19:05 | janadam48

  Re:W sprawie śmigłowców polski rząd pogrąża się coraz bardziej

  Wyborcza opisuje jakieś szemrane interesy don Antonio. Co o tym sądzić? Nie mam bladego pojęcia ale jeśli to jest prawda to co robią te wszystkie służby specjalne utrzymywane z naszych podatków? Czy to nie wymaga wyjaśnienia? http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105402,20793320,po-decyzji-ws-caracali-zwiazany-z-macierewiczem-lobbysta-d-apos-amato.html