Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: kimito
  • 2015-11-22 15:45 | kimito

    Prezydent sięgnął po władzę, która do niego nie należy

    Oczywiście należy patrzeć władzy na ręce. Ale ci panowie zostali by ułaskawieni tak czy inaczej, tylko oczywiście według pełnej litery prawa zajeło by to kilka miesięcy dłużej, Duda poprostu poszedł na skruty :D Nie jestem prawnikiem, ale może to jest jakiś sygnał też do ukrócenia nadmiernej biurokracji w Państwie. A przede wszystkim zacznijmy myśleć samodzielnie, a nie czytać formułki z kodeksów, bo to jest Polską największą zarazą urzędniczą. Wyłączamy mózg i wsadzamy tam kodeks dzięki czemu niejedną uczciwą osobę skrzywdzono czy to w ZUS czy innych urzędach. Mamy prawo pisane niestety ale to nie zwalnia nas od myślenia ludzie. A jeszcze co do dzialań Prezydenta RP, może i poztąpił zbyt pośpiesznie ale w dzisiejszych niepewnych czasach wolę mieć stanowczego Prezydenta który umie postawić na swoim niż krowę która będzie muczała jak jej UE czy inni będą kazali. Więc sprawa jest prosta miał prawo łaski i ją zastosował. Pozdrawiam