Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(18)
Komentarze użytkownika: Placek81
  • 2016-01-09 22:38 | Placek81

Re:Nagonka na azylantów po sylwestrowych napaściach na kobiety w kilku niemieckich miastach

Przykro widziec jak Europa wyniszcza sie na wlasne zyczenie a raczej na zyczenie oslepionych pseudo poprawnoscia politykow. Sami uczymy sie dopiero jak godzic interesy kilkudziesieciu narodow i kultur europejskich w ramach UE a politycy dosypuja prochu zapraszajac na masowa skale kompletnie odmienne kultury z przeciwstawnymi wartosciami i za nic maja przyklady ze Szwecji, Zjednoczonego Krolestwa, Francji. Zaplaczemy kiedys i to gorzko jezeli zamiast budowac na dobrych pomyslach bedziemy stawiac na dobre intencje.
  • 2016-03-22 20:56 | Placek81

Re:PiS odstrasza zagranicznych inwestorów. Morawiecki ma ratować sytuację

Panie Mauro rok 2007 to spuscizna po poprzednikach , jak Pan zauwazy to od 2007 juz spadek totalny (takiej gleby nie spowodaowal zaden rzad od 1989 roku a potem kryzys swiatowy. PIS narobil takiego zamierzania z koalicjantami ze bylismy posmiewiskiem Europy.
  • 2016-07-09 12:20 | Placek81

Re:Najpierw Johnson, teraz Farage. Zwolennicy Brexitu nabroili, a teraz opuszczają tonący statek

axiom1 jestes taki dziecinny latwowierny. Jak czytam twoje komentarze i "glEbokie" analizy to ogarnia mnie pusty smiech. Farage jest takim samm populista jak Kaczynski, Le Pen czy tez Trump, wytykaja problemy ale nie podaja racjonalnych rozwiazan, takie pustoslowie pod publiczke, niszczac przy okazji co sie da i kogo tylko mozna. Moze zeby rozswietlic Twoje mroki umyslowe obejrzyj sobie miedzy innymi Requiem for the American Dream, pokazuje w dosc prosty sposob mechanizmy jakie dzis zdominowaly swiat, chociaz mam watpliwosci czy uda ci sie pojac polowe czytajac kolejne komentarze jakie serwujesz...
  • 2016-08-18 09:34 | Placek81

Re:Australijski rząd zamyka jeden z obozów dla nielegalnych imigrantów. Nareszcie

Bardzo nieobiektywny artykul i mocno krzywdzacy dla Australii. Ciekaw jestem jakie autorka zaproponowalaby adekwatne i realne rozwiazania w kwestii masowej migracji.
  • 2016-08-20 21:46 | Placek81

Re:Muzułmanie odcinają się od terroryzmu

Fakt , ignoruje fakty i zyje zludzeniami az sie cisnie aby przytoczyc fakty historyczne co niektorym redaktorom. W latach 30 tych wiekszosc Niemcow byla zwykla co nie przeszkodzilo niewiele znaczacej grupie przejac wladze , zdominowac kraj, wprowadzic idee w zycie i zakonczylo sie smiercia milionow ludzi. WIEKSZOSC NORMALNYCH NIEMCOW NIE MIALA ZADNEGO ZNACZENIA! To samo mozna powiedziec o Zwiazku Radzieckim, Chinach, Korei, Japonii itd. Wiec jak ktos mi mowi ze wiekszosc jest spokojna a islam religia pokoju to chce mi sie wymiotowac. Czy niektorzy ludzie sa naprawde takimi ignorantami poprawnymi politycznie ze cokolwiek powiedzianego przeciwko od razu dostaje latke rasizmu? Pani Redaktor mam pytanie, kto tego oczekuje? Z pewnoscia nie ja i nie znam nikogo kto tego oczekuje a mieszkam na tzw Zachodzie. Na zachodzie oczekuje sie respektowania kultury, praw i innych ludzi kraju w ktorym sie przebywa, a tego nie ma! Muzulmanie w wiekszosci nie integruja sie, zyja obok i poki sa w mniejszosci toleruja istniejacy stan rzeczy , czerpiac garsciami z hojnych systemow i wchluja karta rasizmu. Przyklady z wiekszych skupisk ( Paryz, Marsylia,Bruksela, Luton , Stockholm) pokazuja wrecz wyrywanie danych terenow i wprowadzanie swoich praw. Az chce sie krzyczec , przejrzycie na oczy!
  • 2017-03-02 21:01 | Placek81

Re:Chazan jako ekspert Ministerstwa Zdrowia. Czy doprowadzi do zakazu aborcji?

Ten czlowiek a raczej potwor bo na takie miano zasluguje, ma sumienie na poziomie innego slynnego doktora, Josepha Mengele. Zastanawia mnie jak tacy ludzie zdobywaja tytuly rozsiawajac takie brednie...
  • 2017-03-04 22:42 | Placek81

Re:Rozerotyzowanie społeczeństwa przyczyną pedofilii? Niech abp Hoser przedstawi jakieś dowody

Panie AOlsztynski Tak serio w temacie??? Roznica jest zasadnicza o ile postrzeganie pewnych zjawisk sie zmienilo to zmiany dotyczyly zawsze osob dojrzalych, osob ktore sa zdolne do podejmowania decyzji ukrztaltowane w pelni. Porownanie z pedofilia jest minimalnie niena miejscu. A problem byl zawsze o dziwo , tylko kosciol mial o wiele wieksze wplywy i silniejsza pozycje w spoleczenswtwie, w asadzie rozwoj swiadomosci ludzi i mediow ta rola zmalala a kosciol broni sie przez atak w tym momencie. Skoro winne sa obecne czasy, prosze mi wyjasnic jak przyklad KK w Irlandii w ubieglym stuleciu ma sie do tego? I nie mam na mysli dobry internetu a lat 40/50/60 tych
  • 2017-03-04 22:47 | Placek81

Re:Rozerotyzowanie społeczeństwa przyczyną pedofilii? Niech abp Hoser przedstawi jakieś dowody

abp Hoser powinien podac ile spraw episkopat mial na wokandzie i ile kazdy z kolejnych biskupow pozamiatal pod dywan ale to sa pobozne zyczenia , jawnosc takich rzeczy doprowadzi KK w Polsce do upadku wiekszego jak w Irlandii i strumien wszelakich datkow i swiadczen zmniejszy sie drastycznie.
  • 2017-05-03 19:43 | Placek81

Re:Przez radnego Rafała Piaseckiego, maltretującego żonę, PiS pokazał swą najbardziej obrzydliwą twarz

Widze ze czesc komentujacych osob nie pojmuje wymowy artykulu... To tak czarno na bialym , owszem racja ze glaby tego pokroju zdazaja sie i z lewa i z prawa ale sens jest taki ze to PIS chce wypowiedziec konwencje antyprzemocowa i nie dotuje zadnych organizacji zajmujacych sie wsparciem takim osob, wychdzac z zalozenia ze sa wystarczajace srodki juz dostepne dla takich osob i w ogole to rzecz marginalna. Ogarnijcie sie ludzie jak nie rozumiecie co czytacie to do szkoly wracac.
  • 2017-06-14 11:02 | Placek81

Re:Wdowa po oficerze BOR: Maciej Stuhr potrafi odróżnić ironię od obrazy. Ale naród wciąż żąda krwi

@kulturalna3 Nie masz za grosz empatii ani kultury jak widac i nie za wiele z przekazu wdowy wynioslas jak widac ale coz nie kazdy ogarnac potrafi proste slowa i zawsze bedzie sie doszukiwal kolejnego dna. Tak zginelo 96 osob i to raczej ich rodziny powinny byc brane pod uwage a nie glos ludu. Rozumiem ze wdowy po Panu Gosiewskim prezentuja spojna i odpowiednia dla Pani stanowisko zadajac kolejnych dodatkow, rent, uposazen i co tylko mozna i domagajac sie rozkopywania grobu conajmniej raz do roku. Uswiadomie czytelniczce ze wiekszosc osob brzydzi ten chocholi taniec a obwinianie non stop PO w niczym nie pomaga.
  • 2017-12-01 00:29 | Placek81

Re:Liczba muzułmanów w Europie znacznie wzrośnie. Ale tylko w niektórych krajach

Moze niech za przyklad do czego moze to doprowadzic posluzy Liban, niegdys okno na swiat na bliskim wschodzie i kraj chrzescijanski a teraz kraj chylacy sie pod ciezarem tej polityki i tyle w temacie ale przeciez trzeba byc swiatowym i otwartym nawet jezeli przyjdzie zaplacic za to wysoka cene w przyszlosci.
  • 2018-03-16 23:57 | Placek81

Re:Nie chcą Rafała Ziemkiewicza w Wielkiej Brytanii

Ciezko sie to czyta , Ziemkiewicz nie zawsze ma racje i czesto jest przesmiewczy ale rasita czy ekstremista nie okreslilbym tego Pana. Tuciu a ten twoj zachod i kultura anglosaska to taka magia slowa? Powiedz mi skoro jest tak dobrze z nimi to dlaczego tak zle? Co powiesz w temacie Rotherham? A ile takich miejsc istnieje jeszcze. Pod nazwa zachod masz na mysli szaleczy konsupcjionizm oparty o zadluzanie sie kazdego? Europa sie zmienila i to bardzo. Z osoby ktora wpelnily popierala wspolny rynek i EU stalem sie w przeciagu ostatniego roku jej przeciwnikiem , a z zawzietego wroga PISu stalem sie neutralnym obserwatorem. Taki jest wynik zachowan socjalistyczno lewicowych zagrywek. Doradzam siegniecie po rozne zrodla i opinie zanim wyrobi sie swoja , podazajac za jednym mozna sie bardzo rozczarowac ;)
  • 2018-03-21 08:37 | Placek81

Czy to koniec futrzarskiego piekła?

Dlaczego nie isc o krok do przodu i zakazac masowej hodowli jakichkolwiek zwierzat? Przeciez to maltretowanie w imie ekonomii i zysku. Jakos nie widze zeby nawolywal Redaktor do tego, za to skupil sie na waskiej galezi gospodarki o ktorej ma blade pojecie. Zajrzal Pan w ostatnim 10- leciu na jakakolwiek farme w Polsce?
  • 2018-03-21 08:37 | Placek81

Hipokryzja do potegi

Dlaczego nie isc o krok do przodu i zakazac masowej hodowli jakichkolwiek zwierzat? Przeciez to maltretowanie w imie ekonomii i zysku. Jakos nie widze zeby nawolywal Redaktor do tego, za to skupil sie na waskiej galezi gospodarki o ktorej ma blade pojecie. Zajrzal Pan w ostatnim 10- leciu na jakakolwiek farme w Polsce?
  • 2018-03-21 20:02 | Placek81

Re:Czy to koniec futrzarskiego piekła?

Pani Vero Jezeli pije Pani do miedzy innymi mnie to oswiece Pania :) Mysle ze zyje bardziej ekologicznie jak nie jeden na tej ziemi i mam duzo empatii w odniesieniu do zwierzat ale jestem tez realista. Polskie fermy i hodowle sa jednymi z najlepiej dostosowanymi do produkcji na swiecie (ostre wymogi i regulacje z EU), jaka jest szkodliwosc wytworzenia i produckcji i utylizacji czegos stworzonego naturalnie (skory zwierzat) w porownaniu z produkcja odzierzy ze sztucznych tworzyw, jaki ma wplyw to na srodowisko? ile zniszczen dokonuje w srodowisku? Jak dla mnie moze nawet Pani wylapywac wszy u dzieci i wynosic je na zewnatrz aby inny czlon z drabiny ewolucji mogl na tym skorzystac. Serdecznie pozdrawiam i zycze bardziej realistycznego podejscia do zagadnien :)
  • 2018-03-22 09:13 | Placek81

@Berg jezeli ma Pan tylko tyle do powiedzenia, troll i lobby futrzarskie to gratuluje logiki :) z zadnym z powyzszych nie mam nic wspolnego, a ewentualnie od Pana czyms tam wali jak to Pan okreslil, TROLUJAC i nic nie wnoszac do dyskusji poza inwektywami. @Vera, zadna pyskowka to nie byla z mojej strony przedstawila Pani swoje podejscie a ja swoje. Na jednym krancu mamy krwiozerczy kapitalizm i zyski a na drugim zielony ekstremizm, ktory nie da sie realnie wprowadzic przy takim wzroscie populacji na swiecie.
  • 2018-03-22 18:48 | Placek81

@Kaesjot Podpisuje sie wszystkimi konczynami pod powyzsza wypowiedzia. Najpierw wmawiano wszystkim ze male gospodarstwa nie maja racji bytu a liczy sie skala i eknomia, efekt taki ze na wsi zadnych zwierzat pasacych sie prawie nie ma , za to pozamykano je w hangarach, tuczac na sile , byle szybciej i wiecej, jakosc spada chociaz mowi sie ze jest inaczej. Ostatnio w radiu slyszalem o badaniach wody butelkowanej, bodajze 20 roznych producentow poddano sprawdzeniu , okazalo sie ze ani jedna nie byla wolna od mikrowlokien plastiku! Wszystkie ryby to maja juz w sobie i powoduje to zmniejszanie sie populacji wielorybow, ktore doslownie zapchane sa mikrowloknami odsysajac plankton. Dlaczego nie ograniczyc produkcji tworzyw sztucznych? Butelek folii wszelkiej masci przerobek uzywanych w nowoczesnym wlokiennictwie , to akurat jest potezne zagrozenie, ktore ma wplyw na ekosystemy. Co niektorzy chca zakazac hodowli w imie milosierdzia a cale gatunki sa zagrozone z calkiem innych przyczyn.
  • 2018-04-04 08:32 | Placek81

Re:Wielka Pacyficzna Plama Śmieci jest większa, niż przypuszczano. I rośnie

Wspominalem o tym problemie niedawno pod artykulem o zwierzetach futerkowych, gdzie grupy ludzi skupiaja sie na malo istotnych problemach zamiast zabrac sie za zanieszczynie srodowiska tworzywem sztucznym. Okreslono mnie trollem ... Ostatnio przeprowadzono tez badania na wodach butelkowanych. Okazalo sie ze na 20 roznych producentow ani jedna woda nie byla wolna od mikrowlokien plastiku. Czyli nie tylko oceany ale wody gruntowe i slodkie rowniez sa zanieczyszone a procesy uzdatniania w zadnym stopniu nie usuwaja tego zagrozenia. Ludzkosc sama sobie zbija trumne.