Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Profil użytkownika:

villk

Data utworzenia profilu: 2011-10-28 16:09
Ostatnie komentarze:
2018-07-14 07:52 Kraj Upadek Polski
2018-07-10 10:56 Kraj Kaczyńskiego znajomość prawa.
2018-04-22 12:45 Społeczeństwo Re:Światopogląd na stanowisku: prof. Chazan znów konsultantem. Tym razem w świętokrzyskim
2018-03-18 12:50 Społeczeństwo Re:Wciąż za dużo niewiadomych, by odtrąbić sukces w sprawie Jaroszewiczów
Zobacz wszystkie komentarze (5) »