O Polityce

O bezczelności, bezkarności, bezsilności

Nowa książka Krzysztofa Mroziewicza

8 grudnia 2009 r.
Polityka

 

Zapraszamy na spotkanie dotyczące nowej książki publicysty Tygodnika POLITYKA Krzysztofa Mroziewicza „Bezczelność, bezkarność, bezsilność. Terroryzmy nowej generacji”, wydanej przez Oficynę Wydawniczą Branta.

Spotkanie poprowadzi prof. Jerzy Pomianowski, fragmenty książki przeczyta Krystyna Czubówna.

Na miejscu będzie można zakupić książkę ze specjalnym rabatem.

Spotkanie odbędzie się 8 grudnia (wtorek), o godz. 18.00,  w redakcji Tygodnika POLITYKA przy ul. Słupeckiej 6 w Warszawie.

Wstęp wolny. Zapraszamy.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama