O Polityce

Polityka nr 9/2011 - problem z dostarczeniem numeru

Informacja dla Czytelników wydania POLITYKI na Kindle

Polityka
Udostępniamy pliki .mobi z POLITYKĄ 9/2011 (data okładkowa 26 lutego 2011)

Od kilku tygodni POLITYKA dostępna jest w wydaniu na czytnik Kindle. Publikacja kolejnych numerów następuje poprzez panel dla wydawców udostępniony przez serwis Amazon.com. Najnowsze wydania przygotowywane są przez redakcję we wtorki i tego samego dnia udostępniane mechanizmom Amazona. Amazon przystępuje do ich rozpowszechnienia na czytniki użytkowników w środę wcześnie rano.

Z przyczyn, na które redakcja POLITYKI nie ma wpływu, zamiast najnowszego numeru 9/2011 z datą okładkową 26 lutego (w kioskach od 23 lutego), Amazon dostarczył dziś Czytelnikom poprzednie wydanie - 8/2011.

Awarię zgłosiliśmy dystrybutorowi już o poranku, z naszej praktyki wynika jednak, że na odpowiedź możemy czekać ok. 24 godzin. Chcąc umożliwić naszym Czytelnikom pobranie najnowszego wydania na Kindle, udostępniamy do ściągnięcia pliki .mobi bezpośrednio z naszego serwera. Pobranie pliku jest bezpłatne.

Pobierz plik w formacie .mobi dla nowych urządzeń. (Kindle2, Kindle DX, Kindle Latest Generation)

Pobierz plik w formacie .mobi dla starszych urządzeń. (Kindle1)

 

Po pobraniu pliku należy podłączyć Kindle do komputera i skopiować odpowiedni plik do folderu Documents.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Pozdrawiamy serdzecznie

Zespół POLITYKI

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną