O Polityce

Dorota Szwarcman autorką najlepszego bloga

Dorota Szwarcman Dorota Szwarcman Polityka
W najnowszym rankingu najlepszych blogów dziennikarskich miesięcznika "Press" na pierwszym miejscu znalazła się nasza dziennikarka Dorota Szwarcman, autorka bloga muzycznego "Co w duszy gra".

W uzasadnieniu jury napisało, iż blog "Co w duszy gra" jest „pisany z pasją i znajomością tematu. Autorka ma autentyczną potrzebę podzielenia się tym, co widziała i przeżyła”. Dorota Szwarcman została doceniona również za rozległą wiedzę o muzyce i nawiązywanie interakcji z czytelnikami.

Na drugim miejscu znalazł się Michał Pol z blogiem sportowym "Polsport", a na trzecim Maciej Samcik za "Subiektywnie o finansach".

W pierwszej dwunastce znalazło się również czterech innych naszych publicystów prowadzących blogi na Polityka.pl: Daniel Passent (blog En Passant, miejsce siódme), Adam Szostkiewicz (Gra w klasy, miejsce ósme), Janina Paradowska (Skrót myślowy, miejsce dziewiąte), Edwin Bendyk (Bunt w sieci. Antymatrix, miejsce jedenaste).

Wszystkim laureatom, a szczególnie Dorocie Szwarcman gorąco gratulujemy!
 
Źródło: Press, Top blogów dziennikarskich, 1.04.2013

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną