O Polityce

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii.

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii

Polityka
Fundacja Centrum Solidarności zaprasza uczniów drugich klas szkół ponadgimnazjalnych do udziału w II edycji ogólnopolskiego konkursu historycznego "Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii".

Konkurs składa się z trzech etapów (szkolnego, wojewódzkiego oraz ogólnopolskiego) i ma na celu popularyzowanie wiedzy o historii Polski lat 1970-1990.

Przebieg II edycji konkursu Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii:

  • I etap – szkolny, organizowany w listopadzie 2014 r.
  • II etap – wojewódzki, organizowany w marcu 2015 r.
  • III etap – ogólnopolski, organizowany w czerwcu 2015 r.

 Organizatorami inicjatywy są Fundacja Centrum Solidarności oraz Fundacja Centrum im. prof. Bronisława Geremka. Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, patronat honorowy sprawują: Minister Edukacji Narodowej, Lech Wałęsa i Ośrodek Rozwoju Edukacji. 

Rejestracja szkół potrwa do 10 listopada 2014 roku. Formularz zgłoszeniowy dostępny od września na stronie: www.olimpiadasolidarnosci.pl

 

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama