Janusz Wróblewski zaprasza na pokaz filmu „Psy” do kina Praha
Zapraszamy 27 czerwca do warszawskiego kina Praha na spotkanie z Januszem Wróblewskim i jego gośćmi.
materiały prasowe

27 czerwca o 19.00 w warszawskim kinie Praha odbędzie się pokaz filmu „Psy” Władysława Pasikowskiego. Przed seansem Janusz Wróblewski porozmawia z aktorami: Bogusławem Lindą, Markiem Kondratem, Januszem Gajosem i Edwardem Lubaszenką.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”.

„Psy” – dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dwaj dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych pracodawców. W dodatku dziewczyna, którą zaopiekował się Franz, odchodzi, szukając bardziej opłacalnego związku.

Zapraszamy!

Cykl „Janusz Wróblewski przedstawia”
Spotkanie z Bogusławem Lindą, Markiem Kondratem, Januszem Gajowskiem i Edwardem Lubaszenką + pokaz filmu „Psy”  

27 czerwca, godz. 19.00
Warszawa, Kino Praha, ul. Jagiellońska 26

Bilety obowiązują według cennika.


Janusz Wróblewski 
– znany i ceniony krytyk filmowy, dziennikarz, publicysta POLITYKI oraz autor książki „Reżyserzy”. Członek jury FIPRESCI m.in. na festiwalach w Cannes, Wenecji i Toronto. Współautor scenariuszy m.in. do „Pożegnania jesieni” Mariusza Trelińskiego i książki „Magia kina”.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj