Dla posiadaczy iPhone'ów
Polityka

Polityka

Polityka

1. Jakie parametry musi mieć mój iPhone bym mógł/mogła korzystać na nim z aplikacji POLITYKI?
Powinien posiadać wersję systemu iOS7 lub wyższą.

2. W jaki sposób mogę czytać POLITYKĘ na iPhonie?
Poprzez aplikację POLITYKI, którą mogą państwo ściągnąć w App Store. W ramach aplikacji będą mogli Państwo zakupić prenumeratę lub pojedyncze wydania POLITYKI, a także wydania specjalne. Będąc abonentami POLITYKI CYFROWEJ mogą Państwo zalogować się w aplikacji na iPhonie i w ten sposób czytać poszczególne wydania POLITYKI.

3. Czy w ramach jednej subskrypcji mogę czytać POLITYKĘ jednocześnie na iPadzie i iPhonie?
Tak. Należy na obu urządzeniach zalogować się tym AppleID, któremu przypisana jest subskrypcja POLITYKI. Zakupy będą się automatycznie synchronizować.

4. Czy wydanie POLITYKI na iPhonie jest uboższe od wydania iPadowego lub POLITYKI CYFROWEJ (ma mniej tekstów, zdjęć, wykresów, itp.)?
Nie. Jedyną różnicą jest sposób prezentacji treści tj. dostosowanie artykułów do mniejszych ekranów iPhone’a.

5. Posiadam subskrypcję na iPadzie. Jak mogę sprawić, by wszystkie zakupione dotychczas wydania znalazły się także w moim archiwum iPhonowym?
W tym celu należy ściągnąć na iPhone’a  aplikację POLITYKI i odtworzyć na nim dotychczas zakupione wydania (korzystając z umieszonego w lewym górnym rogu aplikacji przycisku ODTWÓRZ ZAKUPY). Należy pamiętać, że pobranie numeru na jednym urządzeniu, nie oznacza jednoczesnego pobrania go na innym nośniku.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną