O Polityce

Na wakacje – historia z POLITYKĄ

Polityka

Już za tydzień (6 lipca) do części nakładu naszego tygodnika dołączymy specjalny dodatek dla miłośników historii: „Ziemskie dzieje Kościoła”. To liczące 188 stron i bogato ilustrowane wydanie poświęcone historii Kościoła rzymskiego od jego zarania po czasy współczesne.

Redakcji udało się zaprosić do współpracy znakomitych autorów w różnym stopniu uczestniczących w życiu chrześcijan i Kościoła katolickiego. Próbują oni odpowiedzieć i opowiedzieć: jak narodziło się chrześcijaństwo, jak powstał europejski krąg cywilizacyjny, w jakich okolicznościach rozchodziły się tradycje chrześcijańskie i wreszcie – jakie skutki przyniosło zderzenie katolicyzmu z nowoczesnością?

Polityka 27.2016 (3066) z dnia 28.06.2016; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.