O Polityce

MÓJ #CZARNY PROTEST

Konkurs na najlepsze opowiadanie!

materiały prasiwe / Polityka
Uczestniczyłaś/eś w Czarnym Proteście lub Ogólnopolskim Strajku Kobiet? Jeżeli chcesz się podzielić własną relacją, opisać emocje, które Ci towarzyszyły lub upowszechnić swoją opinię o walce na rzecz praw kobiet w Polsce – ten konkurs jest dla Ciebie.

Konkurs „mój #czarnyprotest” organizowany jest przez Wielką Koalicję za Równością i Wyborem, która zrzesza prawie 70 organizacji, grup i inicjatyw nieformalnych działających na rzecz praw kobiet w Polsce.

Do konkursu zaproszone są uczestniczki i uczestnicy protestów oraz aktywistki i aktywiści, osoby, które opiszą swoje osobiste doświadczenia związane z Czarnym Protestem.

Prace konkursowe, do 10 tysięcy znaków, należy wysłać do dnia 23 kwietnia 2017 roku, na adres: koalicja@federa.org.pl, w tytule wpisując imię i nazwisko autora/ki oraz dopisek „konkurs – mój czarnyprotest”.

Prace oceni Jury w składzie: Kinga Dunin, Agnieszka Graff, Krystyna Kacpura, Paulina Reiter i Kazimiera Szczuka.

 

Najlepsze opowiadania zostaną opublikowane w języku polskim i angielskim, przewidziane są również atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Więcej informacji: federa.org.pl

 

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama