O Polityce

Uzupełniamy i wyjaśniamy

Polityka

Publikacja tekstu „Produkt krajowy musicalowy” (POLITYKA 36) spotkała się z zarzutem o przyjęcie przez nas zbyt wąskiej perspektywy w opowieści o polskiej scenie musicalowej. W szczególności – o niedocenienie Teatru Studio Buffo wraz z jego szkołą talentów (konkurencyjną wobec opisywanego studium im. Baduszkowej) i ambicjami wprowadzania do polskiego musicalu nowych rozwiązań scenicznych („Polita” z filmową techniką 3D), a także o to, że autorka tekstu nie skupiła się na innych oryginalnych krajowych musicalach.

Polityka 41.2017 (3131) z dnia 10.10.2017; Do i od Redakcji; s. 106
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.