O Polityce

Radio TOK FM numerem 1 w Warszawie

materiały prasowe

Z dumą odnotowujemy, że Radio TOK FM, którego POLITYKA jest współudziałowcem, jest najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w Warszawie – tak wynika z najnowszego raportu Radio Track przygotowanego przez Kantar Millward Brown. Udział stacji w czasie słuchania w Warszawie w okresie czerwiec–listopad 2017 r. wyniósł 10,9 proc. Z tym wynikiem Radio TOK FM znalazło się na szczycie zestawienia najchętniej słuchanych warszawskich rozgłośni, poprawiając swój udział w czasie słuchania o 15,71 proc.

Polityka 51/52.2017 (3141) z dnia 17.12.2017; Do i od Redakcji; s. 147
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.