O Polityce

Unijny wizjoner

Stefan Buszczyński i jego wizje zjednoczonej Europy

Polityka

Z racji swoich zainteresowań zawodowych śledzę z uwagą nie tylko kolejne numery POLITYKI, ale także związany z tym pismem dodatek pt. „Pomocnik Historyczny”. Przystępując do lektury wydania „Dzieje wspólnej Europy” (1/17), spodziewałem się jednak więcej informacji na temat historycznych korzeni współczesnych procesów integracyjnych, a zwłaszcza szerszej prezentacji tak zwanych „Polskich Ojców Europy”.

Polityka 10.2018 (3151) z dnia 06.03.2018; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Unijny wizjoner"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.