O Polityce

Najlepsze okładki prasowe 2017 r.

Polityka

Miło nam poinformować, że okładka POLITYKI (37/17), zilustrowana przez naszego rysownika Mirosława Grynia, otrzymała wyróżnienie ArtFront w konkursie na najlepszą okładkę prasową roku organizowanym przez Izbę Wydawców Prasy. Prezentowana obok okładka naszego tygodnika zajęła drugie miejsce w kategorii: Polityka, gospodarka i społeczeństwo.

Nagrodę główną w konkursie – GrandFront 2017 – zdobyła strona tytułowa „Dziennika Gazety Prawnej” (135/17).

To była już 16.

Polityka 21.2018 (3161) z dnia 22.05.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.