O Polityce

Instytut in.europa i POLITYKA zapraszają do udziału w trzeciej edycji Akademii In.Europa

Spotkanie w ramach II edycji Akademii In.europa w redakcji POLITYKI. Spotkanie w ramach II edycji Akademii In.europa w redakcji POLITYKI. Dominika Nowak-Kajtowska / Polityka
Akademia In.Europa to miejsce rozmowy z ciekawymi ludźmi o przyszłości Europy i Polski w Europie. To także możliwość zdobycia doświadczenia w pisaniu analiz i krótkich form na tematy europejskie.

Akademia In.Europa to doskonałe miejsce do poszerzenia wiedzy o procesach, które na naszych oczach dzieją się w Unii Europejskiej. Oferujemy współpracę z doświadczonymi analitykami w zróżnicowanym gronie uczestników. To okazja do rozmowy z politykami, urzędnikami i dziennikarzami o przyszłości Europy.

Akademia In.Europa skierowana jest do ludzi młodych w wieku 18-30 lat - do studentów, absolwentów, działaczy organizacji pozarządowych, partii politycznych i ruchów społecznych oraz wszystkich zainteresowanych Unią Europejską. Zajęcia w ramach 3. edycji warsztatów potrwają od października 2018 do stycznia 2019 roku.

Na zgłoszenia czekamy tylko do 30 września – szczegóły na stronie ineuropa.pl

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • zainteresowania polityką krajową i europejską, ruchami społecznymi, aktywizmem
  • chęci rozwijania umiejętności analitycznych i wspierania misji proeuropejskiej
  • znajomości języka angielskiego
  • deklaracji uczestnictwa we wszystkich spotkaniach Akademii
  • zaangażowania w inicjatywy in.europa i jej partnerów

Terminy:

Akademia In.Europa trwa od października 2018 do stycznia 2019 roku.

Spotkania odbywają się mniej więcej co dwa tygodnie w siedzibie tygodnika POLITYKA, przy ul. Słupeckiej w Warszawie.

Proces rekrutacji:

I etap: do 30 września 2018 r. należy wypełnić formularz, który znajduje się tutaj: https://goo.gl/forms/C4DR2aqDseb3WYCs1

II etap: rozmowa kwalifikacyjna, która odbędzie się na początku października w Warszawie. Czas rozmowy to 15-20 minut. Kandydaci sami pokrywają koszt dojazdów.

Instytut in.europa zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt:

Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową: in@ineuropa.pl

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat Akademii in.europa znajdziesz pod tym linkiem: Akademia in.europa? FAQ

Partnerzy:

Akademia In.Europa to inicjatywa Instytutu in.europa, tygodnika POLITYKA, Fundacji Konrada Adenauera w Polsce. Akademia odbywa się pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama