O Polityce

Gala Nagród Naukowych POLITYKI

Gala Nagród Naukowych POLITYKI 2018

Laureaci i finaliści 18. edycji programu oraz członkowie Kapituł, w siedzibie redakcji. Laureaci i finaliści 18. edycji programu oraz członkowie Kapituł, w siedzibie redakcji. Leszek Zych / Polityka

Już po raz 18. odbyła się uroczystość ogłoszenia Nagród Naukowych POLITYKI. Poznaliśmy pięcioro laureatów wybranych spośród piętnaściorga finalistów reprezentujących różne dyscypliny nauki, od humanistyki i nauk społecznych przez nauki o życiu po technikę. Wyróżnieni w naszym konkursie pokazują jednak, że to, co stało się jednym z głównych wyzwań najnowszej reformy nauki – dyscyplinarny podział – ma coraz mniejszy sens w badawczej praktyce, w której humaniści zaczynają badać nowe, cyfrowe światy, co wymaga znajomości zaawansowanych narzędzi technicznych, a z kolei przedstawiciele nauk technicznych muszą uwzględniać coraz bardziej złożony kontekst społeczny rozwoju techniki.

Polityka 44.2018 (3184) z dnia 29.10.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Gala Nagród Naukowych POLITYKI"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.